DENTIST TEAM & WORLD COUTURE vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (66:87)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

Sėkmingai trečią kėlinuką sužaidę "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos krepšininkai iškovojo pergalę

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 00:04 val., peržiūros: 2512

Sekmadienį vasario 5 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Dentist team & World couture" ir svečių "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipų. Pirmame kėlinuke pranašesni buvo šeimininkai, tačiau per antrąjį ketvirtį svečiai išlygino rezultatą. Trečiame kėlinuke įspūdingai sužaidę svečių krepšininkai įgijo solidų pranašumą, kurį pavyko išsaugoti iki rungtynių pabaigos bei iškovoti pergalę rezultatu 66:87 ( 21:16, 16:21, 9:29, 20:21).

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių vieno taško pranašumą turėjo šeimininkai. Kiek vėliau šeimininkų krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir įgijo septynių taškų persvarą. Svečiai greitai atsigavo ir netrukus surengė spurtą 12:0, kurio dėka įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau "Dentist team & World couture" ekipos žaidėjai taip pat neliko pėsti ir į tai atsakė pelnydami dešimt taškų iš eilės bei susigrąžindami penkių taškų persvarą. 21:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkų komandą į priekį truktelėjo aikštėje pasirodęs K.Ryla, tačiau svečiai nesiruošė pasiduoti ir taip pat sėkmingai rinko taškus bei išlaikė tą patį skirtumą tarp komandų. Netrukus, sėkmingo T.Vasiliausko žaidimo dėka svečių deficitas sumažėjo iki minimumo, o dar vėliau, po kelių iš eilės taškų "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjai persvėrė rezultatą savo naudai. Besibaigiant kėlinuko laikui D.Stašaitis dar sugebėjo pelnyti du taškus ir po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus. 37:37.

Trečiasis ketvirtis buvo pats sėkmingiausias svečių krepšininkams, kuris nulėmė jų pergalę. Jau nuo pat pirmųjų šio kėlinio minučių "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos krepšininkai ėmė greitai ir sėkmingai atakuoti varžovų krepšį, o taip pat ir puikiai gintis. Pirmas keturias žaidimo minutes šeimininkai nesugebėjo pelnyti nei vieno taško, kai tuo tarpu varžovai pelnė net keturiolika taškų. Kiek vėliau šeimininkai pataikė dvitaškį, tačiau po jo iškart sekė dar aštuoni taškai iš eilės. Kėlinuko pabaiga buvo sužaista apsikeičiant trumpomis atkarpomis, po kurių "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipa turėjo dvidešimties taškų persvarą. 46:66.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, tačiau ir jį laimėjo svečiai. Kėlinuko pradžioje žaisimas klostėsi apylygiai ir svečių krepšininkai savo pranašumą padidino tik vienu tašku. Kiek vėliau šeimininkų žaidėjai sužaidė atkarpą 8:0 ir sumažino atsilikimą iki trylikos taškų. Toliau abi komandos vėl apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių jas skyrė trylika taškų, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje svečiai surengė spurtą 8:0 ir padidino savo pranašumą iki 21 taško. 66:87.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo : " Pergalę lėmė gera žaidėjų rotacija, visi yra daugmaž lygiaverčiai žaidėjai, tai tas ir lėmė, turėjome daugiau jėgų, varžovai , galbūt, mažiau keitėsi, pagrindiniu penketu vadovavosi. Ieškojome to penketo, kuris galėtų sužaisti du likusius kėlinius – radom ".

"Dentist team & World couture" : K.Matukaitis 16, A.Žotkevičius 13 (11 atk.kam.), R.Krasnickas 12 (12 atk.kam.), D.Stašaitis 10 (6 išprov.praž.) taškų.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" : T.Vasiliauskas 25 (37 naud., 18 atk.kam., 5 rez.perd., 6 išprov.praž.), S.Klimkevičius 18, G.Gadliauskas 16 (28 naud., 15 atk.kam., 5 rez.perd.), V.Šalčius 10 (5 per.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 vasario 06 d., 12:23 val.

turėjome daugiau jėgų, varžovai , galbūt, mažiau keitėsi, pagrindiniu penketu vadovavosi. :DDDDDDDDDDDD varzovai tik 6 buvo manau butu sunku daznai keistis :DDD

Pirmąją rungtynių pusę gerai sužaidę "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo pergalę (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 19:35 val.)Fantastiškai tritaškius metę „Hidraulinės sistemos & Komputera - PLŽMMC“ ekipos krepšininkai šventė lengvą pergalę pirmosiose pusfinalio rungtynėse (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo nesunkią pergalę (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 14:12 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovos palaužė "Minordiją" (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę "Minordijos" krepšininkai iškovojo pergalę (2012 sausio 12 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)Hidraulinės sistemos & kompiutera lengvai nugalėjo Best 4 you (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:56 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" KKL "Įmonių" lygos finale (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:58 val.)