KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs AGAVA & ASS TERMOLINK (58:55)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 2209

Antradienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse "Kauno Orouostas & Lana Lecta" savo aikštėje priėmė "Agavą & ASS Termolink" krepšininkus. Po dviejų kėlinių komandas skyrė milžiniška praraja (42:16) ir atrodė, jog svečiai bus be gailesčio pažeminti. Vis tik, per ilgąją pertrauką "Agava & ASS Termolink" padarė atitinkamas išvadas ir antroje pusėje pradėjo žaisti krepšinį. Svečiai laimėjo trečiąjį kėlinuką (11:15), o ketvirtame varžovams užkūrė tikrą "pirtį". Puikiai gindamiesi ir ne mažiau puikiai puldami svečiai laimėjo kėlinuką net 5:24 bei sumažino savo deficitą iki trijų taškų (58:55), tačiau laiko persverti rungtynių rezultatą savo naudai "Agavai & ASS Termolink" pritrūko.

Pirmasis ketvirtis besąlygiškai priklausė "Kauno Orouosto & Lanos Lectos" komandai. Šeimininkai smaginosi po varžovų krepšiu, o pastarieji negalėjo nieko padaryti puldami šeimininkų krepšį. Ketvirtis baigėsi daugiau nei įtikinamu "Kauno Orouosto & Lanos Lectos" pranašumu (16:2).

Prasidėjus antrajam kėlinukui skirtumas tarp komandų ir toliau augo. Po taiklaus Tomo Anankos tritaškio skirtumas pasiekė 22 taškų ribą (32:10). Giedrius Prabulis ir Andrius Zakarevičius keturiais taškais sumažino svečių deficitą, tačiau neilgam. Iki ketvirčio pabaigos "Kauno Orouostas & Lana Lecta" toliau dominavo bei laimėjo dar vieną atkarpą 10:2 bei padidino savo pranašumą jau iki 26-ių taškų (42:16).

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų išsilygino ir šeimininkai taip sparčiai savo persvaros nebedidino. Neilgai trukus po dviejų Tomo Čepkausko taškų su varžovo pražanga skirtumas tarp ekipų aptirpo iki 21 taško (45:24). Komandos apsikeitė dar keletu sėkmingų atkarpų, tačiau "Agava & ASS Termolink" krepšininkai sugebėjo nežymiai laimėti šį kėlinuką (11:15) bei kiek priartėti prie varžovų. Nepaisant to, skirtumas tarp komandų ir toliau buvo didelis (53:31).

Ketvirtąjį lėlinį Andrius Zakarevičius pradėjo dviem taikliomis baudomis, tačiau Tomas Ananka ir Aurelijus Kemeraitis atsakė penkiais taškais (58:33). Vis tik, "Kauno Orouostas & Lana Lecta" susitikimą pabaigti nusprendė kiek anksčiau laiko. Per likusias lemiamo ketvirčio minutes šeimininkai taškų neberinko, o "Agava & ASS Termolink" įgavo antrąjį kvėpavimą. Svečiai puikiai gindamiesi ir žaibiškai puldami skirtumą braukė nepaprastai greitai. Galiausiai likus žaisti 7 sekundes po taiklaus tolimo Audriaus Šalaševičiaus tritaškio skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų (58:55). Vis tik, šeimininkai likusias sekundes užbaigė susikaupę ir išsaugojo trapią trijų taškų persvarą (58:55).

Po rungtynių "Kauno Orouosto & Lanos Lectos" treneris Tomas Ananka kalbėjo trumpai: "Rungtynių pabaigoje komanda atsipalaidavo, patikėjo, kad pergalė jau iškovota ir gavosi mūsų žaidime toks chaosas, vis tik džiaugiamės pergale. Varžovai žaidė gerai, tvarkingai – nieko blogo negaliu pasakyti".

"Agavos & ASS Termolink" ekipos strategas Vacys Žabas apie rungtynes sakė: "Šiandien tragiškai nepataikėme pirmame kėlinuke. Varžovai savo ruožtu sumetė nerealius metimus, pataikymas buvo tikriausiai šešiasdešimt ar penkiasdešimt procentų. Vėlaiu pradėjome atsigauti, bet pritrūko laiko rezultatą persverti savo naudai, bei trūko mūsų gretose vieno svarbaus žmogaus"

"Kauno Orouosto & Lanos Lectos" ekipą į pergalę vedė: Karolis Čepononis 16 taškų (5 atk. kam, 4 perimti kam), Martynas Dubrovas (4 rez. perd) ir Tomas Ananka po 8 taškus

"Agavos & ASS Termolink" komandos gretose išsiskyrė: Audrius Šalaševičius 12 taškų (4 perimti kam), Marijus Dimša 11 taškų (12 atk. kam), Paulius Rimavičius 9 taškai (11 atk. kam)

"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo daug vargo su "Elektromontuotoju" (2011 gruodžio 27 d., antradienis, 20:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Kauno Orouostas & Lana Lecta“ suklupo savo aikštėje (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Orouostas" sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2011 spalio 25 d., antradienis, 21:45 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)