VIČI BANZAI vs KAUNO GRŪDAI - 2 (35:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 11 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno grūdai-2" sutriuškino "Viči banzai" ekipą

2012 sausio 11 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 2351

Trečiadienį, sausio 11 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Viči banzai" ir svečių "Kauno grūdų-2" ekipų. Pirmąjį ketvirį abejos komandos žaidė kaip lyagiavertės, tačiau antrąjį kėlinuką svečiai sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Trečiajame kėlinyje "Kauno grūdų-2" ekipa užmėtė tolimais metimais , o ketvirtąjį kėlinuką šeimininkai nesugebėjo spurtuoti ir svečiai šventė pergalę, rezultatu – 35:65 ( 13:11; 4:16; 9:25; 9:13).

Pirmuosius taškus pelnė aikštelės šeimininkai. Svečiai pataikė tris tolimus metimus , tačiau " Viči banzai" atsakė tuo pačiu ir įsiveržė laimėdami mini atkarpą 6:0 ( 13:9). Paskutinę ataką M.Balčiūnaitis sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų ir kėlinukas baigėsi šeimininkų naudai, rezultatu – 13:11.

Antrajame kėlinukyje svečiai parodė geležinę gynybą, kurios niekaip nepavyko įveikti aikštelės šeimininkams. Svečiai laimėdami atkarpą 13:0 (23:13) susikrovė dviženklį skirtumą. O šeimininkams pirmuosius taškus pavyko įmesti tik likus vienai minutei iki kėlinuko galo. Prieš ilgąją pertrauką pirmavo "Kauno grūdųž2" ekipa rezultatu – 17:27.

Trečiąjį kėlinį ispūdingai pradėjo svečių ekipa įmesdama keturis tolimus metimus iš eilės ir susikraudami 21 taško pranašumą ( 40:19). Šeimininkai dar bandė vytis ,tačiau nesėkmingai. Ir toliau niekaip nepavykdavo užpulti, o varžovus stabdydavo asmeninėmis pražangomis, kurie lengvai realizuodavo baudos metimus. Kėlinukas baigėsi rezultatu – 26:52.

Paskutinįjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai laimėdami mini atkarpėlę 6:0 ir turėdami 32 taškų pranašumą ( 26:58). Antroje pusėje kėlinuko abiejų komandų žaidimas nurimo. Nieko stebuklingo neparodė aikštelės šeimininkai ir svečiai šventė pergalę rezultatu – 35:65.

Po pralaimėtų rungtynių žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Daug tritaškių metimų prametėme, o prieš tokį puolimą turi būti kibi gynyba, o to nebuvo. Garbingai pralaimėjome."

"Viči banzai": V.Štaupas ( 7tšk. 22 atk.kam.), T.V.spenderis ( 6tšk. 11 atk.kam.), A.Veverskis ( 6tšk.)

"Kauno grūdai-2": M.Gilius ( 18tšk.), R.Michalkevičius ( 12tšk.), M.Balčiūnaitis ( 10 tšk. 5 išp.praž.)

"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Lietuvos Dujos" sutrypė "Viči Banzai" ekipą (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Kauno Grūdai-2" nepasipriešino "Envilt/Talga & Big" ekipai (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 00:31 val.)"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Kauno grūdai - 2" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:15 val.)"Kauno grūdams -2" teko pripažinti "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" pranašumą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Vijora" gana lengvai įveikė "Viči banzai" komandą (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 20:11 val.)"Ryterna" atsirevanšavo "Viči Banzai" komandai (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 00:18 val.)Kauno Energija lengvai susidorojo su Viči Banzai (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:21 val.)"Celsis" nesunkiai įveikė "Viči banzai" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)