KAUNO ŠVARA vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (50:75)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2011 kovo 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Lietuvos geležinkeliai" nušlavė savo varžovus 25 taškų skirtumu

2011 kovo 29 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 3973

Kovo 29 dieną, 20.15 val., "Kauno švaros" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Kauno švara" ir "Lietuvos geležinkeliai". Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą laiką kontroliavę žaidimą aikštelėje "Lietuvos geležinkeliai" krepšininkai nugalėjo didžiuliu dvidešimt penkių taškų skirtumu [50:75].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo šeimininkai, "Kauno švara" krepšininkai, tačiau jie nesugebėjo užbaigti atakos pelnydami taškus, bet svečiams, "Lietuvos geležinkeliai" komandai, atkovojus kamuolį taip pat nepavyko surengti rezultatyvios atakos. Pirmos pora minučių buvo visiškai nerezultatyvios, atrodė, jog abu krepšiai tiesiog užrišti, bet štai trečiąją minutę svečių komandos žaidėjas su pražanga pelnydamas pirmuosius savo taškus atidarė varžovų krepšį bei išvedė savo komandą į priekį. Pagaliau ir šeimininkai pataikė pirmąjį savo dvitaškį. Pirmasis kėlinukas buvo nesėkmingas abiejoms komandoms. Šeimininkai daug kartų klydo, tačiau atkovojo daugiau kamuolių, bet jų pataikymo procentas buvo nedidelis, o svečiai žaidė tiksliau ir mažiau skubėjo, todėl sugebėjo susikrauti aštuonių taškų persvarą. Antrajame kėlinuke šeimininkai išlipo iš klaidų liūno ir žaidė kur kas tiksliau bei daugiau jų metimų pasiekė tikslą, tačiau du kartus pralošė kovą dėl atšokusių kamuolių. Ir jei ne du iš eilės taiklūs tritaškiai pačioje kėlinuko pabaigoje, jų atsilikimas būtų buvęs dar didesnis negi po pirmojo kėlinuko. Sužaidus puse rungtynių rezultatas buvo [24:29].

Po ilgosios pertraukos, nors ir pirmuosius taškus kėlinuke pelnė šeimininkai, tačiau labai sėkmingai startavę svečiai iš eilės sužaidė dvi gražias atkarpėles ir visai nesunkiai savo turėtą mažytę persvarą padidino daugiau nei tris kartus iki septyniolikos taškų. Šiame kėlinyje šeimininkai atrodė visiškai sužlugdyti, jie per visą kėlinuką atkovojo tik penkis kamuolius ir niekaip nesustabdydami varžovų greitų atakų prasižengė septynis kartus, kai varžovai tik du. Tačiau atrodė dar ne viskas prarasta, laukė paskutinysis kėlinukas. Ketvirtajame kėlinuke dar kartą stipriai į priekį išsiveržė svečiai, jie vėl sužaidė dvi sėkmingas atkarpėles, tarp kurių tik kartą leido taškus pelnyti šeimininkams, ir taip sugebėjo savo turėtą pranašumą padidinti beveik du kartus iki dvidešimt devynių taškų. Šeimininkai atrodė visiškai palūžę. Ir tik kėlinuko pabaigoje jie susivokė, kad jeigu pralošia šias rungtynes didesniu negu dvidešimt penkių taškų skirtumu, antrojo šanso jie nebeturės. Tuo metu skirtumus tarp komandų buvo trisdešimt vienas taškas. Paskutinės kėlinuko sekundės buvo ypatingai ytemptos. Šeimininkai sugebėjo apsiginti ir pataikyti du iš eilės tolimus metimus, tačiau jiems visvieną pritrūko vieno taškelio. Taigi labai sėkmingai sužaidę antrąją rungtynių pusę "Lietuvos geležinkeliai" krepšininkai sugebėjo per vienerias rungtynes nugalėti "Kauno švara" komandą rezulatatu [50:75].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog mes atėjome įrodyti, jog esame stipresni ir mūsų tikslas buvo laimėti per vienerias varžybas, tą mes ir padarėme.

"Kauno švara": Martynas Senkus 18 (5 išpr. pražangos), Dainius Kazlauskas 11, Andrius Gasiūnas 10, Egidijus Paškauskas 7 (10 atk. kamuolių).

"Lietuvos geležinkeliai": Aurelijus Vaičiulis 31 (6 rezult perdavimai, 5 išpr. pražangos), Mindaugas Kulys 19 (11 atk. kamuolių, 7 išpr. pražangos), Mindaugas Miliauskas 12, Andrius Grabauskas 7 (14 atk. kamuolių), Tomas Žvirblis 6 (5 perimti kamuoliai).

"Lietuvos geležinkeliai" po atkaklios kovos nusileido savo varžovams (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" pralaimėjo laimėtas rungtynes (2010 spalio 28 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "GB United" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:34 val.)"Lietuvos geležinkeliai" pasiekė pirmąją pergalę II-me ture (2011 sausio 28 d., penktadienis, 22:44 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" iš tolimesnės kovos eliminavo "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandą (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Lietuvos geležinkeliai" po atkaklios kovos išplėšė pergalę (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Kauno Grūdai & SRG" sutrypė savo varžovus (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Įtikinama persvara nugalėjo "Lietuvos geležinkeliai" komanda (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Kauno Švara" savo varžovus įveikė antroje rungtynių pusėje (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:21 val.)