KAUNO TILTAI vs SWECO HIDROPROJEKTAS (65:53)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Kauno Tiltai" iškovojo pirmąją pergalę rungtynėse su "Sweco Hidroprojektu"

2010 lapkričio 22 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 3818

Šiandien (11.22), A.Sabonio krepšinio mokykloje, susitiko dvi "Įmonių -Top Sport" lygos ekipos – "Kauno Tiltai" (šeimininkai) ir "Sweco Hidroprojektas" (svečiai). Sužaidus 40 minučių paaiškėjo, jog "Kauno Tiltai" iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 65:53 (16:9, 17:10, 16:15, 16:19).

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams, kurie pirmojoje kėlinio pusėje susikrovė 8 taškų pranašumą – 12:4. Skirtumas beveik nepasikeitė iki kėlinio pabaigos ir po pirmojo nerezultatyvaus kėlinio "Kauno Tiltai" pirmavo – 16:9.

Antrajame kėlinyje, šeimininkai ir toliau puikiai atakavo krepšį iš trijų taškų zonos ir pataikę du tritaškius kėlinio pradžioje padidino skirtumą iki dviženklio – 22:11. Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino ir skirtumas beveik nepasikeitė – 27:17. Visgi, paskutinėmis kėlinio minutėmis "Kauno Tiltai" pridėjo dar keturis taškus prie turimos persvaros ir po dviejų kėlinių pirmavo – 33:19.

Trečiajame kėlinyje "Kauno Tiltai" dar labiau padidino persvarą ir pirmą kartą rungtynėse įgijo didesni nei dvidešimties taškų pranašumą – 46:25. Tačiau, "Sweco Hidroprojektas" nenuleido rankų ir kėlinį užbaigė atkarpa (3:9), po kurios skirtumas sumažėjo iki 15 taškų – 49:34.

Lemiamo ketvirčio pradžioje, tendencija, jog "Kauno Tiltai" kontroliuoja žaidimą , iš esmės nesikeitė. Pirmąją kėlinio pusę išsilaikė toks pats, 14-16 taškų pranašumas. Visgi, "Sweco Hidroprojektas" rungtynėms artėjant į pabaigą susiėmė ir laimėję atkarpą (2:9), sumažino skirtumą iki vienženklio – 62:53. Visgi svečiams pritrūko laiko ir šeimininkai rungtynes užbaigė trimis taikliais baudos metimais iš keturių, kurie įtvirtino galutinį rezultatą – 65:53.

"Kauno Tiltai": M.Mažeika 15 (10 atk.kam), A.Čekanauskas 12, R.Lekutis 11 taškų (5 rez.perd.).

"Sweco Hidroprojektas": D.Čepulis 22 (15 atk.kam), V.Bunikis 13 (6 išprov.praž.), D.Baranauskas 7 taškai (6 rez.perd.).

Laimėjusiųjų treneris po pergalės teigė: "Smagu, jog iškovojome pirmąją pergalę. Žaidimas šiandien "klijavosi". Šiandien, žaidėme geriau, nei praeitose rungtynėse – geriau pataikėme, geriau kamuolys judėjo. Galbūt ir varžovai, nekaip puolė, tačiau tikriausiai dėl geros mūsų ginybos. Šiandien, puiki nuotaika, nes iškovojome pergalę. Visi žaidė gerai, ir pataikėme ir apsigynėme. Džiaugiames pergale.

"Kauno Tiltai" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno Tiltai" pasiekė pirmąją pergalę antrajame ture (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Kauno aerouostas" po permainingos kovos palaužė "Sweco hidroprojektas" ekipą (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Kieto krepšinio" dvikovoje pranašesni buvo "Sweco Hidroprojekto" vyrai (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 00:35 val.)Taiklus A.Januškevičiaus dvitaškis išplėšė pergalę "Sweco Hidroprojektas" komandai (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Kauno tiltai" palaužė "AKS projektus & Argenstą" (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)"Lietuvos dujos" nesunkiai įveikė "Sweco hidroprojektą" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)"Kauno Aerouostas" atsipalaidavo rungtynių pabaigoje, tačiau išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo pirmąją pergalę (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 22:47 val.)