WORLD COUTURE & FLORVITA vs KAUNO TILTAI (93:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 05 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"WORLD COUTURE & FLORVITA" nepaliko šansų "Kauno tiltams"

2010 gruodžio 05 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 5638

Sekmadienį, gruodžio 5 dieną, 18val. 15 min., Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos "Top Sport" pirmenybės. Susitiko "WORLD COUTURE & FLORVITA" (šeimininkai) su "Kauno tiltais" (svečiai). Gan netikėtai lengvai aikštelės šeimininkai įgijo didelį pranašumą jau pirmoje rungtynių dalyje ir sutriuškino savo varžovus, rezultatu 93:60.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštelės šeimininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Jie dominavo po krepšiais ( kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo beveik dvigubai), darė mažiau klaidų ir žaidė protingą krepšinį. Tuo tarpu "Kauno tiltų" ekipa atrodė labai prastai. Jie beveik nerado kelių link varžovų krepšio, todėl labai dažnai atakavo iš toli. Kadangi tolimi metimai nekrito, tai ir skirtumas tarp komandų pradėjo augti. Po pirmojo ketvirčio – 16:9.

Antrojo kėlinuko metu "WORLD COUTURE & FLORVITA" įgavo pagreitį. Komanda pradėjo pataikyti ir iš toli (4 taiklūs tolimi metimai vien per antrąjį kėlinuką), dominavo baudos aikštelėje bei puikiai gynėsi. Geriausias šeimininkų gretose, be abejo, buvo karolis Matukaitis, pelnęs 25 taškus. Kadangi komanda žaidė labai drausmingą komandinį žaidimą, tai pasižymėti teko dar trims žaidėjams, atlikusiems dvigubus dublius ( Raimondas Krasnickas, Donatas Stašaitis ir Arūnas Žotkevičius). Aikštelės šeimininkai vis tolo ir tolo, o prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 24 taškų pranašumą – 43:19.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai truputį atsipalaidavo. Tačiau nors ir nebe taip aktyviai gynėsi, tačiau puolime bėdų neturėjo. "Kauno tiltų" ekipoje šiandienos rungtynėse rezultatyviausias buvo Mindaugas Mažeika, pelnęs 24 taškus. Tačiau jo vieno pastangų neužteko, kad komanda galėtų dar pabandyti "kabintis". Po trečiojo kėlinuko skirtumas išaugo iki 30 taškų – 67:37.

Finalinis rungtynių ketvirtis tebuvo formalumas. Po keleto taiklių tolimų metimų svečiai buvo sumažinę deficitą iki 26 taškų, tačiau svečiai greitai atsigavo, paskutiniąsias dvi minutes sužaidė rezultatu 10:3 ir sutriuškino savo varžovus. Galutinis rungtynių rezultatas – 93:60.

Po rungtynių "WORLD COUTURE & FLORVITA" ekipos treneris Raimondas Krasnickas sakė: " Atėjome nusiteikę kovoti. Nes varžovas atrodė stipresnis ir grupėje iškovojęs daugiau pergalių. Iš tikrųjų, gerai sekėsi ir gynyboje ir puolime, todėl toks ir rezultatas. Ir nuotaika šiandienos komandoje buvo gera, manau, dėl nuotaikos – jei komandoje vyrauja gera atmosfera, tai duoda ir pergalę."

"WORLD COUTURE & FLORVITA" nusileido "Kauno aerouostui" (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 21:05 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" nepaliko jokių vilčių "Kauno tiltams" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Celsis" sutriuškino "Kauno Tiltus" (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 22:38 val.)"Helvina" nesunkiai įveikė "Kauno tiltus" (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)"Elektromontuotojas" atsilaikė prieš "Kauno Tiltus" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Kauno aerouostas & Lana lecta" lengvai įveikė "Kauno tiltus" (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Agava & ASS" po įtemptos kovos įveikė "Kauno Tiltus" (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Kauno tiltus" (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)"Helvina" nugalėjo "Kauno tiltus" 20 taškų skirtumu (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 23:16 val.)Po permainingos kovos netikėtai pergalę išplėšė "Kauno tiltų" komanda (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:48 val.)