VIJORA vs KAUNO GRŪDAI & SRG (77:83)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 03 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Atkaklioje kovoje "Vijora" nusileido "Kauno Grūdams & SRG" ekipai

2011 vasario 03 d., Ketvirtadienis, 23:18 val., peržiūros: 4940

Ketvirtadienio vakarą Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės tarp šeimininkų "Vijora" ir svečiių "Kauno Grūdai & SRG". Abi komandos sužaidė ketvirtas rungtynes, tačiau geriau sekasi "Kauno Grūdams & SRG", kurie turi dvi pergales ir du pralaimėjimus. "Vijora" tuo tarpu turi tik vieną pergalę ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą. Rungtynės buvo labai atkaklios, kadangi pirmajame kėlinuke svečiai įgijo dviženklę persvarą, o jau antrajame ketvirtyje ji ženkliai sumažėjo. Trečiajame kėlinuke taškai beveik išsilygino, bet laiko trūkumas privertė šeimininkus ketvirtajame kėlinyje dažniau klysti, tad nugalėjo svečiai rezultatu 77:83.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių atkovotu ginčo kamuoliu ir pirmais taškais iš vidutinio nuotolio, o po apsigintos atakos dar ir A.Matuzevičiaus taiklus tritaškis. Po tokios pradžios dar šeimininkai neatsigavo ir leido svečiams įgyti 7 taškų persvarą ir tik tada "Vijora' komandos lyderis D.Sabeckis atidarė savo komandos taškų sąskaitą. Vis gi aukštaūgių persvarą turintys svečiai ir toliau didino persvarą ir po dar vieno tolimo metimo įgijo net 15 taškų pranašumą 4:19. Po tokio šalto dušo kiek atsipeikėję šeimininkai sugebėjo mažinti skirtumą 6 taškų spurtu. Vis gi svečių ekipa atlošė dar 5 taškus ir rezultatu 12:25 pirmavo po pirmojo kėlinio.

Antrajame kėlinyje įvyko permaina, aktyviau pradėjo žaisti aikštelės šeimininkai, nors trijų minučių pradžia dar buvo sužaista lygiosiomis po penkis taškus. Tada prasidėjo "Vijora" šou, D.Sabeckis pelnė du taškus su pražanga, o su komandos draugų pagalba dar sumažino skirtumą iki 6 taškų 26:32. Iš keturių baudos metimų svečiai pataikė vos dvi, tačiau dar kelios sėkmingos atakos neleido šeimininkams visiškai priartėti. Tai gi dar tolimas taiklus šeimininkų metimas sumažino paskutinėje atakoje sumažino skirtumą iki 4 taškų rezultatu 36:40.

Trečiajame kėlinuke šeimininkams dar labiau pavyko priartėti prie varžovų. Pirmuosius kėlinuko taškus pelnė M.Švėgžda, bet A.Matuzevičiaus taiklus tritaškis atstatė persvarą. Vis gi iš toli taikliai atakavo ir M.Švėgžda, tačiau tris taškus kompensavo G.Vartavičiaus du taškais su pražanga. Po dar vieno tolimo svečių metimo komandas skyrė 6 taškai, o kai persvara siekė vėl dviženklį skaičių, šeimininkams teliko paimti minutės pertraukėlę. Po jos "Vijoros" ekipa atlošė per keturias minutes 8 taškus ir likus žaisti paskutines 10 minučių skirtumas siekė du taškus rezultatu 59:61.

Lemiame kėlinuke iškart tris taškus pelnę ir pagaliau persvarą turėję šeimininkai per anksti apsidžiaugė pajutę, kad gali laimėti. Svečiai ilgai nelaukus surinko 5 taškų persvarą, o netrukus ir po netaiklių šeimininkų baudų dar padidino iki 9 taškų. D.Sabeckis bandė gelbėti komandą pelnydamas labai reikalingus taškus savo komandai iš sunkių padėčių, bet svečių jėgos pranašumas leido jiems nugalėti. Vis gi gražiai užbaigė rungtynes D.Sabeckis pataikydamas iš krašto nuo tritaškio linijos aidint galutiniam švilpukui. Tai gi rezultatu 77:83 nugalėjo svečių ekipa.

Po rungtynių šeimininkų treneris kalbėjo:" Kitas atlošim varžybas. Šiandien fortūna nusisuko", o svečių ekipos treneris komentavo taip:" Sunkios varžybos buvo aišku, daug mūsų lyderių susitraumavo, tad žaidė kas galėjo žaisti. Tikimės, kad kai antras varžybas žaisim bus lengvesnės".

"Vijora": Deividas Sabeckis (29), Mantvydas Švėgžda (14), Julius Gineika (11), Andrius Pusvaškis (10).

"Kauno Grūdai & SRG": Martynas Dipartas (23), Giedrius Vartavičius (22), Andrius Matuzevičius (20).

Po permainingos kovos pergalė atiteko "Kauno Grūdai & SRG" komandai (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Lietuvos dujos" įveikė "Kauno grūdus & SRG" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Best 4 You NN & KMU IT" neatsilaikė prieš "Kauno Grūdai & SRG" (2010 gruodžio 03 d., penktadienis, 23:03 val.)1-osiose pusfinalio rungtynėse 24 taškų skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" namuose neatsilaikė prieš "Kauno grūdus & SRG" (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Kauno Grūdai & SRG" pasiekė nesunkią pergalę (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 20:02 val.)Po labai kovingų ir permainingų varžybų didžiuliu skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" komanda (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:08 val.)Po intriguojančios kovos rungtynių pabaigoje"Įmonių" krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybes laimėjo "Kauno Grūdai & GSR" komanda! (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 16:56 val.)"Kauno Grūdai & SRG" nepasigailėjo "Mikrovisatos" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:28 val.)