KAMESTA - KK/PDDF vs BANGOS ENERGETIKA - DIREMTA & STP (64:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Bangos Energetika-Diremta & STP " nugalėjo "Kamesta-KK/PDDF" ekipą

2011 vasario 21 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 4441

Pirmadienį, vasario 21 dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kamesta-KK/PDDF" ir svečiai "Bangos energetika-Diremta & STP" ekipos. Po atkaklaus pirmojo kėlinuko buvo galima tikėtis lygios kovos, tačiau antrąjame kėlinuke svečiai pabėgo į priekį ir šeimininkų ekipa nebesugebėjo pasivyti varžovų ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 64:79 (12:15, 18:29, 12:15, 22:20).

Rungtynių pradžia parodė, jog rungtynės vyks dideliu, greitu tempu, kadangi abi ekipos atakavo viena kitos krepšį greitais išpuoliais. Po taiklaus G.Selibovskio tritaškio metimo, bei dar dviejų jo taškų rezultatas tapo 2:7, svečių naudai. Tačiau po kelių sėkmingų atakų, "Kamesta-KK/PDDF" ekipos krepšininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki minimumo (8:9). Kiek vėliau, po dar kelių rezultatyvių šeimininkų komandos atakų, rezultatas persisvėrė jų naudai (12:11), tačiau šis pranašumas išsilaikė neilgai, nes M.Mikšys pelnė 6 taškus iš eilės, taip sugražindamas pranašumą į savo komandos rankas 12:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje, savo komandą, pataikydamas tritaškį, optimistiškai nuteikė D.Mockevičius. Šeimininkų ekipos narys R.Kybartas pataikė dvitaškį, tačiau į tai buvo atsakyta priešininkų 5, kurie padidino pranašumą iki 9 taškų (14:23). Vėliau, "Bangos energetika-Diremta & STP" ekipa įmetė dar 5 taškus be atsako ir padidino savo pranašumą jau iki 12 taškų (16:28). Svečiams puikiai sekėsi atakuoti varžovų krepšį iš arti, bei pataikyti tolimus metimus, tuo tarpu šeimininkų komandai "nekrito" nei dvitaškiai, nei tritaškiai metimai. Artėjant kėlinukui į pabaigą, du iš eilės tritaškius pataikė svečių ekipos krepšininkai P.Danisevičius ir G.Selibovskis, tačiau į tai buvi atsakyta taip pat dviem iš eilės tolimais sūviais, kurių kaltininkas M.Karpavičius. 30:44.

Tečiasis ketvirtis, lygiai taip pat kaip ir pirmasis, rezultatyvumu neišsiskyrė. Kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp komandų nepakito. (32:46). "Bangos energetika-Diremta & STP" ekipa, sužaidusi atkarpą 5:0, dar labiau padidino savo pranašumą, tačių jį šiek tiek aptirpdė M.Karpavičiaus tritaškis metimas (35:51). Vėliau svečių krepšininkai vėl spurtavo, tik šįkart jau 7:0, tačiau ir į tai buvo atsakyta, dabar jau 5 taškais iš eilės, kuriuos pelnė R.Buinevičius, įmetęs dvitaškį, bei vieninteslis iš savo komandos šiose rungynėse taikliai iš toli atakavęs M.Karpavičius, pataikęs tolimą metimą. (40:58). Kėlinį pabaigė R.Kybartas, pelnydamas du taškus. 42:59.

Ketvirtąjį kėlinį, spurtu 9:0 pradėjo ir taip jau pirmaujantys svečiai, padidindami savo pranašumą iki, jau triuškinančio, 26 taškų. (42:68). Vėliau komados žaidė apylygiai, keisdamosios taikliais metimais, bei rezultatyviomis atakomis, tačiau dar vėliau, maždaug kėlinuko viduryje, šeimininkų ekipa netikėtai spurtavo 10:0 ir sumažino deficitą iki 13 taškų (59:72), bei, į P.Danisevičiaus dvitašikį metimą atsakė taikliu tolimu šūviu, tačiau tai nieko nekeitė šios dienos rungtynėse, ir paskutinį vinį į "Kamesta-KK/PDDF" ekipos karstą įkalė P.Ščipokas, pataikydamas tritaškį, bei įtvirtindamas savo komandos pergalę. 64:79.

"Kamesta-KK/PDDF": M.Karpavičius 22, P.Žukaitis 19, R.Kybartas 11 (10 atk.kam) taškų.

"Bangos energetika-Diremta & STP": M.Mikšys 27 (23 atk.kam.), G.Selibovskis 16, P.Danisevičius 9 taškai.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos treneris Grigorijus Selibovskis kalbėjo: "Paprasčiausiai mes judriau šiandien gynėmės, buvome užsivedę. Kalbėjom, kad kiekvienas privalo kibiai gintis prieš savo žaidėją. Kas pavargo, iškart keitėsi, tai išlaikėm tokį greitą žaidimo tempą ir privertėm varžovus nepataikyti, gal jie pavargo po tokios mūsų judrios gynybos, aš nežinau. Mes praktiškai šiandien visai neblogai pataikėme, tritaškiai "pakrito", nes apsigynėm, todėl gal ir "pakrito", tai ir laimėjom".

Pralaimėtojų treneris Remigijus Dailidė nedaugžodžiavo ir kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį įvardijo netaiklius metimus, tiek iš po krepšio, tiek nuo tritaškio linijos.

Po atkaklios kovos "Bangos energetika - Diremta & STP" įveikė "Kamestą - KK/PDDF" (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" palaužė "Kauno Švaros" pasipriešinimą (2010 spalio 26 d., antradienis, 22:16 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2011 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" pasiekė nesunkią pergalę (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:29 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" namuose neatsilaikė prieš "Kauno grūdus & SRG" (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" išplėšė pergalę iš varžovų rankų (2010 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" įsirašė sau lengvą pergalę (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" su kaupu atsirevanšavo "Celsis" ekipai ir žengė į kitą etapą (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Bangos energetika - Diremta & STP" be didesnio vargo parklupdė "Elektromontuotojas" ekipą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 20:28 val.)