BEST 4 YOU NN & KMU IT vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (45:54)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 21 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ekipai nugalėti

2011 sausio 21 d., Penktadienis, 23:39 val., peržiūros: 4841

Šį penktadienio vėlyvą vakarą Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės ,kur susitiko "Best 4 You & KMU IT" su "S.Raštikio puskarininkių mokykla" komanda. Rezultatas buvo nelabai rezultatyvus, tik vienai komandai pavyko viršyti daugiau taškų nei 50, o visos rungtynės vyko taip, pirmajame kėlinyje komandos daug prametė, tačiau 2 taškais pirmavo svečiai, antrajame kėlinyje nelabai kas pasikeitė. Viskas įvyko trečiajame kėlinuke, kai svečiai įgijo 9 taškų persvarą kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos. Taigi rezultatu 45:54 nugalėjo "S.Raštikio puskarininkių mokykla".

Pirmieji atakas pradėjo svečiai, bet tai buvo nesėkminga. Aikštelės šeimininkai atidarė šių rungtynių taškų kraitį pirmieji, bet jiems ilgai džiaugtis neleido "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ekipa, o netrukus ir įgijo persvarą 5:7. Visgi tokiame kėlinyje dar matyt neapšilę žaidėjai vis mesdavo kamuolį pro šalį ar tai prarasdavo kamuolį paprastose situacijose. Šeimininkai padarė 9 klaidas, o svečiai per šį kėlinuką kiek daugiau – 11. Keista statistika, kai daugiau klaidų nei taškų. Visgi kėlinukas baigėsi rezultatu 7:9.

Antrajame kėlinyje komandos sužaidė kiek rezultatyviau, o ir persvara aptirpo iki minimalaus vieno taško. Jau pradžioje ketvirčio šeimininkai išlygino rezultatą, o kiek įpusėjus kėlinukui V.Lincevičius tolimu metimu persvėrė rezultatą savo komandos naudai, o po M.Dabužinsko dviejų taškų ši komanda turėjo net 4 taškus daugiau nei svečiai. Visgi kėlinuko pabaigoje geriau sužaidė svečiai ir persvėrė rezultatą savo naudai rezultatu 21:22.

Trečiasis kėlinukas buvo "S.Raštikio puskarininkių mokykla" pergalės kalvis, nors pradžioje šeimininkai dar "pasispardė". Per likusias 7 minutes svečiai įmetė 12 taškų, o aikštelės šeimininkai vos 2. Iki tų dvejų taškų "S.Raštikio puskarininkių mokykla" komandos žaidėjas bei kapitonas M.Zapalis pelnė 6 taškus, o po šių jo reidų, komandos draugai dar pridėjo 6. Taigi po trijų kėlinukų pirmavo 9 taškais svečiai rezultatu 30:39.

Ketvirtajame kėlinuke aikštelės šeimininkai staigmenos nepateikė, o ir suklydo net 9 kartus. Tuo pasinaudojo G.Paškevičius tiesiog vogdamas kamuolius iš varžovų. Kėlinuko pradžioje svečiai įgijo dviženklę persvarą 30:44, tačiau po kelių minučių aikštelės šeimininkai mažino iki 10. Visgi nelaimės nepasibaigė ir svečiai vėl didino pranašumą jau net iki 15 taškų. Šiek tiek susiėmę šeimininkai parodė 9 taškų spurtą, bet laiko trūkumas neleido nugalėti, taigi rezultatu 45:54 nugalėjo "S.Raštikio puskarininkių mokykla".

Po rungtynių šeimininkų treneris kalbėjo:" Pralošėm, trečiam kėliny padarėm klaidą, per didelis keitimas. Suolas nepadarė indėlio kokio tikėjomės ir trečiam kėliny įvyko tas lūžis dėl ko ir gavom. Kaltas aš". O nugalėtojų treneris komentavo:" Pergalės kalvis – gera gynyba antroje pusėje ir susirinkę atsarginių žaidėjų, du netgi".

"Best 4 You & KMU IT": Nerijus Zinkevičius (14), Tomas Lincevičius (10), Mantas Dabužinskas (6).

"S.Raštikio puskarininkių mokykla": Kęstutis Kasauskas (12), Giedrius Paškevičius (11), Laimis Mikučionis (10), Marius Zapalis (10).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

idtadas2011 balandžio 13 d., 08:27 val.

Pripratę mes prie to inkaro :)))

Mantautas2011 balandžio 12 d., 23:16 val.

:D nieko sezono vidurkis cia  -4 :)

"AKS Projektai & Argensta" tritaškių liūtis paskandino "S.Raštikio puskarininkių mokykla" sezoną (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 21:57 val.)"GB United" negailestingai sutriuškino "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 21:10 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos "AKS projektai & Argensta" įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:24 val.)"S. Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo pripažinti "Club 9 & Pizza club" pranašumą (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Club 9 & Pizza Club" namuose įveikė "S.Raštikio puskarininkių mokyklą" (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 22:15 val.)"S.Raštikio Puskarininkių Mokyklos" penketukas vos nenubaudė atsipalaidavusių varžovų (2010 gruodžio 27 d., pirmadienis, 18:47 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla", antrojoje rungtynių pusėje, tritaškiais subombardavo "GB United" gynybą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Agava & ASS" antrojoje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" ekipą (2010 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla" patyrė skaudų pralaimėjimą "World Couture & Florvita" ekipai (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:30 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido "Lietuvos Dujos" komandai pasiekti pergalę (2010 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)