KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS vs KAUNO GRŪDAI & SRG (73:97)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

1-osiose pusfinalio rungtynėse 24 taškų skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG"

2011 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 20:54 val., peržiūros: 5257

Gegužės 5 dieną, 18.15 val., "Kauno kolegijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Kauno energetikos remontas & Buritus" ir "Kauno grūdai & SRG". Pirmuosiuose dviejuose kėlinukuose abi komandos kovojo taškas į tašką, todėl skirtumas tarp jų visą laiką buvo nedidelis. Tačiau antrojoje rungtynių pusėje "Kauno grūdai & SRG" krepšininkai pradėjo diktuoti savo žaidimo taisykles ir persvėrę rezultatą pradėjo tolti nuo varžovų. Tokiu atkakliu žaidimu jie pasiekė 24 taškų skirtumą, kuriuo ir nuglėjo šios dienos rungtynėse. Susitikimas baigėsi rezultatu [73:97].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Kauno energetikos remontas & Buritus" krepšininkai, tačiau nuo jų pirmosios atakos svečių, "Kauno grūdai & SRG", komanda sugebėjo apsiginti, bet jai taip pat nepavykus taikliu metimu užbaigti savo atakos, atkovoję kamuolį šeimininkai šį kartą pasižymėjo pelnydami pirmuosius du taškus. Tačiau jiems iškart buvo atsakyta trimis rezultatyviomis atakomis iš eilės ir dabar jau svečiai buvo priekyje keturiais taškais. Pirmajame kėlinuke šeimininkai puikiai tvarkėsi tiek po savuoju tiek po varžovų krepšiu ir atkovojo net 19 kamuolių, kai varžovai tik 6, tačiau šeimininkai suklydo 10 kartų, kai varžovai tik kartą. Taigi svečiai žaidė atsakingiau ir atakavo tiksliau, todėl šį kėlinuką jie laimėjo keturių taškų skirtumu. Antrajame kėlinuke greitesni buvo šeimininkai, kurie atakuodami varžovus išprovokavo net 8 pražangas, kai priešininkai tik 2. Bet šiame kėlinuke abi komandos suklydo po tiek pat kartų, todėl jėgos išsilygino. O tiksliau užbaigiant atakas šeimininkams pavyko ne tik atkovoti praloštus taškus, bet ir iki kėlinuko pabaigos įgyti trijų taškų persvarą. Sužaidus du kėlinius rezultatas buvo [39:36].

Po ilgosios pertraukos arši kova aikštelėje tęsėsi. Svečiai atsikovojo praloštus taškus ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau šeimininkai greitai atsakė tuo pačiu ir vėl išsiveržė į priekį. Šiame kėlinuke abi komandos žaidė labai vienodai, vienai užbaigus ataką taikliu metimu, kita padarydavo tą patį.Todėl prieš pat kėlinuko pabaigą likus žaisti dviem minutėm rezultatas buvo lygus. Kai šeimininkai dar kartą perėmė žaidimą į savo rankas ir spurtavo laimėdami atkarpą 11:0, taip likus tik ketvirtajam kėlinukui įgydami vienuolikos taškų persvarą. Paskutiniojo kėlinuko pradžioje abi komandos pasikeitė taikliais metimais, kai dar kartą spurtavo svečiai, sužaisdami atkarpą 13:0 ir įgydami net 24 taškų persvarą. Šeimininkams atsirado reali grėsmė, kad antrų rungtynių gali ir nebūti. Po minutinės pertraukėlės šeimininkai susiėmė ir sumažino atsilikimą iki 18 taškų. Tačiau rungtynių pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie išprovokavę tris baudas pataikė 6 baudų metimus ir grąžino sau 24 taškų persavrą. Likus žaisti trims sekundėms svečiai išsimetė kamuolį, tačiau jų tolimas metimas skriejo pro šalį. Puikiai sužaidę rungtynių antrają pusę "Kauno grūdai & SRG" krepšininkai šiandien sutriuškino priešininkus 24 taškų skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [73:97].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog šiandien sužaidėme labai gerai, lauksime kitų varžybų, kurios bus ne ką lengvesnės.

"Kauno energetikos remontas & Buritus": Jonas Paužuolis 23 (11 atk. kamuolių, 7 išpr. pražangos), Nerijus Nausėda 15 (5 išpr. pražangos), Paulius Matiušovas 11, Gediminas Vasiliauskas 6 (11 atk. kamuolių).

"Kauno grūdai & SRG": Martynas Dipartas 27 (7 išpr. pražangos), Mantas Masilionis 21 (5 rezult. perdavimai), Andrius Matuzevičius 16 (6 išpr. pražangos), Mindaugas Gilius 12 (4 tritaškiai metimai), Juozas Keršys 11 (10 atk .kamuolių, 6 išpr. pražangos).

Paskutiniai komentarai (3 iš 10)

P2011 gegužės 06 d., 07:57 val.

nu nesupratau tai kada cia tas varzybas atkelet. buciau zinojes kad atkeltos tai ta viena taskeli tikrai imetes

Anonimas2011 gegužės 06 d., 00:04 val.

palikot  rubinej kepure nuo saules Adidas....kas pasigedot kreipkites pas grudu vadova

Anonimas2011 gegužės 06 d., 00:01 val.

deja, bet buna ir juodu dienu.. KERas nesulose taip kaip gali.

Bet idomu, ar dar bandys kabintis, nors 24 pries bet kokia komanda biski daugoka.

Po labai kovingų ir permainingų varžybų didžiuliu skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" komanda (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:08 val.)Įmonių lygos Didžiosios taurės mažajame finale 26 taškų skirtumu pergalę iškovojo "Bangos energetika - Diremta & STP" komanda (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 12:41 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko "Kauno Grūdai & SRG" komandai (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)Atkaklioje kovoje "Vijora" nusileido "Kauno Grūdams & SRG" ekipai (2011 vasario 03 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)"Lietuvos dujos" įveikė "Kauno grūdus & SRG" (2011 sausio 19 d., trečiadienis, 21:57 val.)Po intriguojančios kovos rungtynių pabaigoje"Įmonių" krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybes laimėjo "Kauno Grūdai & GSR" komanda! (2011 gegužės 14 d., šeštadienis, 16:56 val.)Po kovingų rungtynių pergalę šventė "Kauno energijos remontas & Buritus" komanda (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:09 val.)"Best 4 You NN & KMU IT" neatsilaikė prieš "Kauno Grūdai & SRG" (2010 gruodžio 03 d., penktadienis, 23:03 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" iškovojo pergalę, tačiau į finalą pateko "Kauno Grūdai & SRG" (2011 gegužės 10 d., antradienis, 23:07 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" savo pirmose rungtynėse nepasigailėjo "Olympic Casino" ekipos (2010 spalio 29 d., penktadienis, 22:06 val.)