PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs GB UNITED (98:75)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus

2009 gruodžio 23 d., Trečiadienis, 00:09 val., peržiūros: 4270
Antradienio vakarą (12-22) „Babtų“ gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „Įmonių“ lygos ekipos „Projektų gama GTV & Mobiringas“ (šeimininkai) ir „GB united“ (svečiai). Jau pačioje rungtynių pradžioje į priekį įsiveržę šeimininkų krepšininkai iniciatyvą savo rankose laikė beveik visų rungtynių metu. Tik trečiame ketvirtyje svečiams pavyko pristabdyti varžovų žaidėjus ir sušvelninti pranašumą. Paskutiniame kėlinyje atstatę dviženklį pranašumą pergalę rungtynėse šventė „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komanda 98:75 (29:16, 19:16, 16:27, 34:16).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių laimėtu ginčo kamuoliu. Pirmiesiems taškų sąskaitą pavyko atidaryti šeimininkų ekipai. Per pirmąsias penkias minutes pataikę keturis tolimus metimus „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komanda išsiveržė į priekį rezultatu 20:7.Iki kėlinio pabaigos svečiams nepavyko sumažinti deficito 29:16.

Antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Laimėję dar vieną atkarpą jie savo persvarą padidino iki 22 taškų. Įpusėjus ketvirčiui „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komanda kiek atsipalaidavo ir žaidimas aikštėje kiek išsilygino. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 48:32.

Trečiame ketvirtyje iniciatyva priklausė aikštės svečiams. Pristabdę varžovų žaidėjus „GB united“ krepšininkai sugebėjo deficitą sumažinti iki vienženklio (61:53). Nesurasdami savo žaidimo ir darydami kvailas klaidas šeimininkų žaidėjai varžovams leido priartėti iki penkių taškų 64:59.

Paskutiniame ketvirtyje „Projektų gama GTV & Mobiringas“ įrodė , kad šiandien nesiruošė varžovams padovanoti pergalės. Puikiai žaidžiantys „mažieji“ šeimininkų žaidėjai jau kėlinio viduryje atstatė dvidešimties taškų persvarą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 98:75.

Po varžybų pakalbintas vienas iš „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandos lyderių teigė : „ – Komanda džiaugiasi iškovota pergale. Rungtynių viduryje kiek per anksti buvome patikėję pergale , tačiau varžovai sugebėjo priartėti. Susikaupę ir suradę jėgų puikiai sužaidėme paskutinį ketvirtį ir pasiekėme teigiamą rezultatą.“

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ : V.Grinis 31 , N.Paulauskas ir M.Giedraitis 18 , T.Augutis 14 ( 11 atk. kam.).

"GB united" : T.Žirgulis 27 , E.Vaičiulis 21
„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę (2010 sausio 12 d., antradienis, 22:30 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)„Projektų gama GTV ir Mobiringas“ eliminavo „Mikrovisatą“ (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:10 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai" (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Mikrovisatos" (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rungtynių pabaigoje išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:18 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)