Promatecha vs Remza @ Irmco (82:105)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“.

2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 21:04 val., peržiūros: 253

Penktadienį, gruodžio 17 dieną, Kauno technikos kolegijoje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp „Promatecha“ ir „Remza“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje dar net nespėjus išmesti kamuolio „Remza“ gavo techninę pražangą ir „Promatecha“ labai gerai pradėjo rungtynes, tačiau sėkminga atkarpa ilgai netruko ir „Remza“ įsibegėjus po pirmo kėlinio pirmavo 27:18.

Antrajame kėlinyje, nors atrodė, kad pirmąją dalį kėlinio „Promatecha“ laikėsi puikiai ir žaidė taškas į tašką, bet „Remza“ greitas puolimas buvo nesustabdomas ir jie susikrovė užtikrintą persvarą 52:33

Antroje pusėje A. Makūno įspūdinga atkarpa didino persvarą iki 30-ties taškų, o B. Naviko 11 taškų iš eilės gelbėjo savo komandos padėtį. Rungtynių nugalėtojo klausimą per 3 kėlinius sutvarkę „Remza“ po trijų kėlinių pirmavo 82:57.

Paskutiniame kėlinyje „Remza“ pelnė 100 taškų ir pelnytai pasiekė pergalę rezultatu 82:105 (18:27, 15:25, 24:30, 25:23).

„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Scandagra“ nugalėjo „Remza @ Irmco“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)