KM „Žalgiris“ vs Kauno kolegija (52:89)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 02 d., Pirmadienis, 20:10 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“

2023 spalio 02 d., Pirmadienis, 21:48 val., peržiūros: 463

Spalio 2 dieną "Laikinosios sostinės" taurės rungtynėse susikovė aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" ir svečiai "Kauno kolegija".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Rungtynes geriau pradėjo "Kauno kolegija", kurie sužaidus pirmas penkiasm inutes privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (5:13). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė šeši taškai (15:21).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui "Žalgiris" paprašė minutės pertraukėlės, kai persvara padidėjo trim taškais (18:27). Antroje kėlinio pusėje "Kauno kolegija" padidino persvarą iki 14 taškų (24:38).

Nuo trečio kėlinio pradžios iniciatyvą stipriai perėmė "Kauno kolegija", kurie sužaidus tris minutes pirmavo 25 taškais (24:49). Prasidėjus pirmai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Žalgiris". Kėlinio antroje pusėje persvara padidėjo iki 35 taškų (32:67).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. Rungtynes rezultatu 52:89 laimėjo "Kauno kolegija".

„Kauno kolegijos“ žaidėjas nepaliko galimybių „ICE“ (2023 spalio 09 d., pirmadienis, 20:49 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Dramatišką pergalę iškovojo KM „Žalgiris“. (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 21:52 val.)Puikiai pasirodė KM „Žalgiris“ įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 10 d., antradienis, 07:05 val.)Jaunoji Kauno Kolegijos žaidėjai užtikrintai palaužė Krepsiniofanai.lt komandą (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 20:18 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)