KM „Žalgiris“ vs Krepsiniofanai.lt (81:46)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 09 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai pasirodė KM „Žalgiris“ įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą

2023 spalio 10 d., Antradienis, 07:05 val., peržiūros: 330

Spalio 9d., pirmadienį, Žalgirio sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „KM „Žalgiris“ ir „Krepsiniofanai.lt“ ekipų.

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo keliais taškais. Tada, šeimininkai spurtavo 12:0 ir išsiveržė į priekį 16:6. Iki kėlinio pabaigos svečiai sukūrė vieną rezultatyvią ataką be varžovų atsako ir rezultatas po kėlinio 22:17 šeimininkų komandos naudai. Antrąjį ketvirtį užtikrintai pradėję šeimininkai, kurie po truputį krovėsi sau persvarą, kuri vienu metu buvo net 14 taškų (24:10), tačiau šiek tiek vėliau „Krepsiniofanai.lt“ komandai pavyko atsilikimą sumažinti. Tačiau šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą 10:4 ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 38:17.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nieko nelaukė ir iškart surengė spurtą 15:3, kurio dėka skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – trisdešimt taškų. Vis tik, pabudę svečių krepšininkai sugebėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą, kurios dėka jiems pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą, bet paskutines kelias trečiojo kėlinuko minutes geriau sužaidę šeimininkų žaidėjai susigrąžino 29 taškų pranašumą – 57:28. Ketvirtas ketvirtis tapo tik formalumas ir „KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu – 81:46.

8 išpr. praž.

„ICE“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt“ komandą (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)Jaunoji Kauno Kolegijos žaidėjai užtikrintai palaužė Krepsiniofanai.lt komandą (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 20:18 val.)Dramatišką pergalę iškovojo KM „Žalgiris“. (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Kauno kolegija“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ (2023 spalio 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „ICE“ pergalę (2023 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)