Hidraulinės sistemos vs Scandagra (84:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KKL taurės finalo pakartojime nesulaikomas J. Goštautas, pratęsimas ir „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Scandagra“

2024 kovo 13 d., Trečiadienis, 22:11 val., peržiūros: 92

Kovo 13 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (11-4) ir „Scandagra“ (11-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje po A. Eitučio metimų ir P.Kapralov tritaškio metimo „Scandagra“ išsiveržė į priekį 6:12. Visgi, „Hidraulinės sistemos“ į tai atsakė dviem taikliais tolimais metimais ir J. Goštauto metimais iš po krepšio, kas leido šeimininkams išsiveržti į priekį ir po pirmo kėlinio būti priekyje 20:18.

Antrame kėlinuke kova vyko taškas į tašką ir nepaisant dviejų M. Petrausko tolimų metimų kėlinio gale, įpusėjus susitikimui priekyje buvo „Scandagra“ 33:36.

Trečio kėlinio starte svečiai dar kiek padidino savo pranašumą – 35:43. Bet į tai „Hidraulinės sistemos“ atsakė spurtu 8:0 ir po dar vieno M. Petrausko tritaškio lygino rungtynių rezultatą 43:43. Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o „Scandagra“ pasibaigus trečiajam kėliniui turėjo dviejų taškų pranašumą 53:55.

Lemiamame kėlinyje nesulaikomai žaidė šeimininkų aukštaūgis J.Goštautas, o rezultatą likus penkioms sekundėms lygino M.Petrauskas. Paskutinė ataka priklausė „Scandagra“ ekipai, tačiau U. Paškausko metimas iš po krepšio buvo netaiklus. Po keturių kėlinių 72:72.

Pratęsime kova ir toliau virė taškas į tašką, o po M. Petrausko dvitaškio su varžovo pražanga „Hidraulinės sistemos“ išsiveržė į priekį 83:82. Vėliau tritaškį prametė U.Paškauskas, o pergalę šeimininkams įtvirtino M. Petrausko baudos metimas. Galutinis susitikimo rezultatas 84:82 (20:18, 13:18, 20:19, 19:17, 12:10).

17 taškų

Dviem J. Goštauto dėjimais paženklintose rungtynėse nesunki „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė „Scandagra“  (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Hidraulinių sistemų“ pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:08 val.)