KMAIK vs BC „Liuksas“ (89:52)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“

2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 1187

Gruodžio 15 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių, mažosios taurės, O pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų "KMAIK" ir svečių BC "Liuksas". Prieš šias rungtynes "KMAIK" turėjo 4 pergales ir 6 pralaimėjimus, o BC "Liuksas" 2 pergales ir 8 pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai ir nieko nelaukę išsiveržė į priekį 7:4. Vis dėlto po keitimo pasirodęs Aurimas Gudaitis pakeitė rungtynių eigą ir pelnęs 8 taškus iš eilės padėjo savo ekipai laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 21:15.

Šeimininkai toliau nemažino tempo ir labai gerai išnaudojo varžovų klaidas, kurių jie šiame kėlinyje padarė net 9. Kietos gynybos dėka, "KMAIK" savo varžovams iš žaidimo leido įmesti tik porą kartų, ir tai buvo dvitaškiai. Visgi šeimininkai didesnio pasipriešinimo nesulaukė šiame ketvirtyje ir jį laimėjo rezultatu 20:11. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 41:26.

Po pertraukos šeimininkai dar labiau įsismarkavo ir neleido svečiams nei minutei pagalvoti, kuri komanda laimės rungtynes. Komandinio žaidimo dėka, "KMAIK" per trečiąjį ketvirtį įmetė 31 tašką, o po šio kėlinio rezultatas tapo 72:44.

Jau po trijų kėlinių buvo aišku kuri komanda laimės rungtynes, tad perdaug nevargdamos, abi ekipos draugiškai užbaigė ketvirtąjį ketvirtį rezultatu 17:9. Bendras rungtynių rezultatas 89:52, "KMAIK" naudai.

Po rungtynių paklaustas "Kas lėmė jo ekipos pergalę?" šeimininkų komandos žaidėjas Eimantas Degėsys atsakė paprastai: "Pataikymas, rezultatyvūs perdavimai ir komandos susibūrimas"

KMAIK: Aurimas Gudaitis – 22 tšk., Gražvydas Mockus – 20 tšk., Arnas Petrauskas – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Eimantas Degėsys – 12 tšk. (10 atk. kam.), Julius Šatkus – 12 tšk.

BC „Liuksas“: Simonas Ziutelis – 15 tšk., Tomas Ziutelis – 14 tšk., Lukas Tamašauskas – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

bynas2014 gruodžio 16 d., 02:18 val.

Nepriekaistingas darbas...

Kirkas2014 gruodžio 16 d., 01:46 val.
tiesiog puikiai statistika surasyta,lenkiu galva zemai...
„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:20 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„KMAIK“ kiek netikėtai krito prieš „Naujokus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos nusileido „Naujokams“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:11 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)