Festo vs Scandagra (83:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:33 val., peržiūros: 142

Sekmadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Festo" ir "Scandagra".

Rungtynes "Festo" pradėjo užtikrintai, kur tobulu puolimu šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą. "Scandagra" ekipa ketvirčio pabaigoje sugebėjo atsitiesti ir sumažinti skirtumą iki 8 taškų ( 27:19). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau antroje pusėje kėlinio svečių gynyba subyrėjo ir "Festo" atstatė turėtą pranašumą – 45:31

Po ilgosios pertraukos "Festo" toliau įrodinėjo pranašumą prieš varžovus ir komandas skyrė 19 taškų ( 63:44). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas. "Festo" užtikrintai užbaigė rungtynes, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 83:67 (27:19, 18:12, 18:13, 20:23)

9 taškai

„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)„UB Solar“ nepasipriešino „Scandagra“ ekipai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Remza@Irmco“ pataikė aštuonis tritaškius per kėlinį ir ketvirtfinalio serijoje pirmauja prieš „Scandagra“ ekipą (2024 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė „Scandagra“  (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Lemora & Minaltra“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:44 val.)U. Paškausko 22 taškai lemiamo ketvirčio metu nukalė pergalę „Scandagrai“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 22:03 val.)KKL taurės finalo pakartojime nesulaikomas J. Goštautas, pratęsimas ir „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Scandagra“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)