VšĮ BC „Rhino“ vs Devbridge & Gym+ & Audrokesta (62:78)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 02 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“

2024 sausio 02 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 139

Sausio 2 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp VšĮ BC „Rhino“ (1-4) ir „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (3-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje po trečio G. Šuklevičiaus tritaškio „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įgijo dviženklį pranašumą 8:18. Vėliau svečiai dar pataikė du tolimus metimus, surengė eilę greitų atakų, o po pirmo kėlinuko jau buvo nutolę 13:34.

Antrajame kėlinyje po K.Abramtsov tritaškio skirtumas tarp komandų šiek tiek aptirpo – 21:38. Vėliau A.Olberkis pataikė du tritaškius, tačiau K.Abramtsov metimas nuo vidurio linijos paskutinę kėlinio sekundę pasiuntė komandas į didžiąją pertrauką esant rezultatui 33:52.

Trečiajame kėlinuke E. Almino metimai leido BC „Rhino“ šiek tiek priartėti. Po trijų kėlinių 50:66.

Ketvirtą kėlinį „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pradėjo nedideliu spurtu 0:6 ir pergalingai užbaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezltatas 62:78 (13:34, 20:18, 17:14, 12:12).

Gintaras Dirkstys

„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ nepagarbiu skirtumu įveikė „Tetas“ penketuką (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 15:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)