Promatecha vs UB Solar (88:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatecha“ įveikė penkiese į rungtynes atvykusius „UB Solar“

2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 159

Sausio 21 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "UB Solar" komandą. "Promatecha" buvo laimėję tris kartus ir šešis pralaimėje. "UB Solar" buvo laimėję vieną kartą ir devynis buvo pralaimėję.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes rezultatu 7:5 pirmavo "Promatecha". Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Promatecha" pirmavo rezultatu 16:10. antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Promatecha", kuri sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 31:21.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Promatecha" savo persvarą padidino dar trim taškais (35:22). Netrukus "UB Solar" pradėjo vieną po kito pataikyti tritaškius. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Promatecha" paprašė minutės pertraukėlės (37:32). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Promatecha", kuriem pavyko padidinti persvarą iki 14 taškų (51:37).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (57:44). Baigiantis pirmai kėlinio pusei spurtą surengė "Promatecha", baigiantis pirmai kėlinio pusei "UB Solar" paprašė minutės pertraukėlės (65:47). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "UB Solar", kurie sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (71:61).

Per pirmas keturias ketvirto kėlinio minutes persvara padidėjo iki 14 taškų (78:64). Likus trims su puse minutės iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Promatecha", kai "UB Solar" priartėjo iki 10 taškų (80:70). Visgi rungtynių pabaigoje "Promatecha" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu (88:70).

8 išpr. praž.

„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „KM Steel Service“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „Vilmistą“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“. (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)