Hidraulinės sistemos vs Vilmista (81:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“

2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:36 val., peržiūros: 76

Vasario 25 dieną, 17:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir "Vilmista" (svečiai). Nors rungtynes nuostabiai pradėjo "Vilmista", tačiau puikus jų žaidimas greitai išsikvėpė, o visą likusį laiką „Hidraulinės sistemos“ krovėsi pranašumą, kol galiausiai pasiekė pergalę labai solidžiu rezultatu 81:64 (23:25, 21:13, 18:18, 19:8).

Susitikimo pradžioje "Vilmista" pademonstravo puikų puolimą ir staigiai susikrovė dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsibudę „Hidraulinės sistemos“ žaidėjai ėmė mažinti atsilikimą ir dar pirmojo kėlinuko metu išlygino žaidimą. Iki ilgosios pertrauko „Hidraulinės sistemos“ nutolo ir buvo priekyje rezultatu 44:38.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ taškas po taško tolo. Visos "Vilmistos" pastangos neatnešė norimos naudos ir galiausiai skirtumas buvo tiesiog per didelis, kad išsilaikytų intriga. „Hidraulinės sistemos“ galingai finišavo, pademonstravo gerą gynybą ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:64.

6 rezult. perd.

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Remza“ nepaliko vilčių „Vilmista“ ekipai (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)