Remza @ Irmco vs Kauno energija (85:97)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 06 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno energijos pergalė svečiuose

2024 vasario 06 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 157

2024.02.06 Antradienio KKL įmonių lygos rungtynėse susitiko Remza @ Irmco ir Kauno energija komandos.

Pagal šio sezono rungtynes Remza komanda iš 11 varžybų turi 9 pergales ir du pralaimėjimus tuo tarpu Kauno energija iš 12 laimėjo 5 ir 7 pralaimėjo. Šia statistika galima teigti, jog Remza komandą yra pranašesnė.

Pirmojo kėlinio metu Remza komanda pademonstravo dvigubai geresnį tritaškių pataikymą 4 pataikyti metimai, tuo tarpu Kauno energija įmetė du kas ir nulemė pirmojo kėlinuko rezultatą 26:20. Abi komandos pradėjo rungtynes rezultatyviai.

Antrajame kėlinyje įspūdingai pasirodė Kauno energijos komanda, kuri susirinko didžiausia persvarą 17 taškų visų rungtynių metu. Rezultatyvus antra kėlinys abiejų komandų atžvilgių. Neapseita be emocijų. Abi komandos susirinko po 5 komandines pražangas. Kauno energijos komandoje antrajame kėlinyje labiausiai pasižymėjo 10 nr. L.Martinkus surinkęs 14 taškų ir 75 nr. S.Andraitis. Tuo tarpu Remza komanda žaidė komandiškai ir taškais pasiskyrstė dauguma komandos narių. Po dviejų kėlinių 46:58 Kauno energija priekyje.

Trečiojo kėlinio metu abi komandos spurtavo ir nenusileido viena kitai. 23:20 kėlinį laimėjo Remza komanda. Ketvirtojo kėlinio neapsiėjo be intrigos. Tačiau po ilgos kovos laimėjo Kauno energija.

Kauno energijos rezultatyviausi žaidėjai nr. 75 S.Andraitis surinkęs 26 taškus kartu ir L.Martinkus. Remza komandoje rezultatyviausiai pasirodė 4 nr. K.Dmitrijevas surinkęs 26 taškus.

Rungtynių galutinis rezultatas Remza 85:97 Kauno energija.

Paulius Pustelninkas

„Kauno energija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Kauno energija“ tvirta pergale peržengė aštuntfinalio ribą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)