Gemavila vs BC „Rhino“ (78:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 23 d., Antradienis, 20:55 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą

2024 sausio 23 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 193

Sausio 23 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gemavila" priemė svečius BC "Rhino" komandą. "Gemavila" buvo laimėję šešis kartus ir keturis pralaimėję. "Rhino" buvo laimėję keturis kartus ir šešis pralaimėję.

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 2:3 pirmavo "Rhino". Ketvirtą minutę "Rhino" paprašė minutės pertraukėlės, kai rezultatu 7:5 pirmavo "Gemavila". Kėlinio antroje pusėje vyko atkakli kova, komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 17:16 pirmavo "Gemavila".

Pirmas dvi antro kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Rhino" ir išsiveržė į priekį (19:21). Baigiantis pirmai kėlinio pusei dviejų taškų persvarą turėjo "Gemavila", o minutės pertraukėlės paprašė "Rhino" (25:23). Kėlinio antroje pusėje "Gemavila" išlaikė trapią persvarą (40:37).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai (45:39). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkių taškų persvarą turėjo "Gemavila" (50:45). Kėlinio pabaigoje "Gemavila" išlaikė penkių taškų persvarą, norsk omandos žaidė greitai ir emocingai (57:52).

Sužaidus pirmas tris minutesk omandas skyrė aštuoni taškai (62:54). Likus keturioms minutėms vis dar priekyje buvo "Gemavila" (64:58). Kėlinio pabaigoje geriau, užtikrintai žaidė "Gemavila" ir laimėjo rungtynes rezultatu 78:66.

Dainius Marčauskas

Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)Užtikrinta „Gemavila“ pergalė namų salėje (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:32 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:02 val.)M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:30 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)