Gemavila vs Lympo (66:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 14 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavilą“ atkakliose rungtynėse įveikę „Lympo“ iškovojo pirmą pergalę II lygoje

2023 lapkričio 14 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 305

Lapkričio 14 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Gemavila" priemė svečius "Lympo" komandą. "Gemavila" buvo laimėję dvi žaistas rungtynes, o "Lympo" buvo pralaimėję vieninteles žaistas rungtynes.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė greitai, bet nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau komandos įsimėtė. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygoiai, sužaidus pirmas 10 minučių "Lympo" buvo priekyje rezultatu 17:19.

Antro kėlinio pirmas dvi minutes geriau žaidė "Lympo", kurie pelnė keturis taškus be atsako (17:23). Kėlinio viduryje komandos pradėjo keistis taikliais metimais ir daugelis jų pasiekė tikslą. Visgi šiek tiek geriau sekėsi "Lympo", kurie padidino persvarą iki 13 taškų (33:46).

Sužaidus pirmas dvi minutes minutės pertraukėlės paprašė "Gemavila" (36:48). Vėliau žaidimas vyko apyligiai. sužaidus pusę rungtynių "Lympo" pirmavo rezultatu 39:52. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 14 taškų (45:59).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "Gemavila", per tris minutes sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (50:59), minutės pertraukėlės paprašė "Lympo". Kėlinio viduryje skirtumas buvo sumažėjęs iki keturių taškų (55:59). Vėliau "Lympo" atitrūko, bet aštuntą minutę "Gemavila" dar kartą grįžo į rungtynes. Visgi rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė "Lympo" ir iškovojo pirmą pergalę rezultatu 66:71.

14 taškų

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)„Akademija VDU-ŽUA“ atlaikė „Lympo“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:58 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Gemavila“ atkrintamosiose startavo triuškinama pergale (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)Pusfinalio serijoje „Lympo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:58 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)