Hidraulinės sistemos vs Rimo & Patikima linija (89:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Dviem J. Goštauto dėjimais paženklintose rungtynėse nesunki „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą

2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 18:47 val., peržiūros: 131

Sausio 28 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (5-4) ir „Rimo & Patikima linija“ (4-7) ekipų.

Rungtynes „Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu 8:0. Visgi, „Rimo & Patikima linija“ labai greitai atsigavo, L.Vičius ir L.Bunys sumetė po septynis taškus, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 16:16.

Antrasis kėlinys klostėsi permainingai, pirmavo tai viena tai kita komanda, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai pataikė du tolimus metimus, keturis taškus pridėjo L.Steikūnas, kas leido „Hidraulinės sistemos“ ekipai įpusėjus susitikimui pirmauti 43:34.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo dar vienu šeimininkų spurtu 14:2, du dėjimus atliko J.Goštautas, o po trečio kėlinio „Hidraulinės sistemos“ jau buvo nutolę rezultatu 71:48.

Ketvirtame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ šiek tiek apmažino savo deficitą, tačiau „Hidraulinės sistemos“ išlaikė savo pranašumą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 89:70 (16:16, 27:18, 28:14, 18:22).

9 taškai

KKL taurės finalo pakartojime nesulaikomas J. Goštautas, pratęsimas ir „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Scandagra“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)VšĮ BC „Rhino“ išplėšė pegalę prieš „Rimo & Patikima linija“. (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Festo“ palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:39 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Donelaičio“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)