Festo vs Devbridge & Gym+ & Audrokesta (52:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“

2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:30 val., peržiūros: 130

Sausio 7 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Festo" priemė svečius "Devbridge & Gym+ & Audrokesta". "Festo" buvo laimėję penkis kartus ir tris kartus buvo pralaimėję. "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "Devbridge & Gym+ & Audrokesta", kurie sužaidus pirmas dvi minutes pirmavo rezultatu 2:8. Kėlinio viduryje "Festo" prisivijo varžovus (11:12), o minutės pertraukėlės paprašė "Devbridge & Gym+ & Audrokesta". Kėlinio antroje pusėje iniciatyvą susigrąžino "Devbridge & Gym+ & Audrokesta", kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 11:20.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė penki taškai (15:20). Sužaidus penkiasm inutesm inutės pertraukėlės paprašė "Festo", kuriems nepavyko priartėti prie varžovų (17:22). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Devbridge & Gym+ & Audrokesta", kuriem pavyko padidinti persvarą iki dviženklės (22:33).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos taškų nepelnė (22:33). Tik baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Festo" (25:37). Likus trims su pusem inutės iki kėlinio pabaigos "Festo" priartėjo prie varžovų (32:37), o "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Devbridge & Gym+ & Audrokesta", kurie padidino persvarą iki 14 taškų (35:49).

Pirmą ketvirto kėlinio dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:2 laimėjo "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (35:51). Prasidėjus antrai kėlinio pusei svečiai buvo dar labaiu nutolę, o minutės pertraukėlės paprašė "Festo" (39:58). Per likusį laiką "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" varžovams atkurti intrigos neleido (52:65).

Rolandas Tamošiūnas

„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ nepagarbiu skirtumu įveikė „Tetas“ penketuką (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 15:33 val.)Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“. (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)