Aurelinas vs Abstinentai (80:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“

2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 00:35 val., peržiūros: 1221

Penktadienio vakarą Kaunto technikos kolegijos salėje, "ALTreklama" C lygos, E pogrupio rungtynėse, susitiko "Aurelinas" (šeimininkai) ir "Abstinentai". Nuo pats susitikimo pradžios aikštės šeimininkai kontoliavo situaciją abiejose aikštės pusėse ir užbaigė pirmąjį grupės etapą pergale 80:62.

Rungtynes "Aurelinas" pradėjo šešiais iš eilės taškais, į kuriuos svečiai atsakė dviem tritaškiais (6:6). Po to sekė šeimininkų spurtas 7:0 (13:6), o kėlinys baigėsi rezultatu 21:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Abstinentai" kiek sumažino savo atsilikimą (26:21), tačiau aikštės šeimininkai surengė galingą seriją 15:3, po kurios turėjo 17-os taškų pranašumą (41:24). Įpusėjus rungtynėms "Aurelinas" pirmavo rezultatu 43:29.

Trečiąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo "Abstinentai" ir buvo "nubausti" šešiais taškais į savo krepšį (49:32). Įpusėjus kėlinukui, komandas jau skyrė 20 taškų (57:37), tačiau paskutinėmis minutėmis svečiai spurtavo 0:8 ir sumažino atsilikimą iki 12-os – 47:45.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o skirtumas beveik nesikeitė. Tik įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai susigrąžino dvidešimties taškų pranašumą (76:56), o rungtynės baigėsi rezultatu 80:62.

"Džiugu, kad pergalingai užbaigėmė pirmąjį etapą. Prieš sezoną nesitikėjom, kad taip gerai žaisime – tikimės ne blogiau seksis ir antrajame etape" – kalbėjo "Aurelino" vyriausiasis treneris Lukas Sutkus.

Aurelinas: Rokas Šapalas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Bartkus – 16 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Judickas – 13 tšk., Simas Šileika – 11 tšk.

Abstinentai: Marius Liepa – 36 tšk. (7 išpr. praž.), Saulius Banaitis – 16 tšk. (6 perimt. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 5 tšk.

„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„C“lygos varžybose „Kaunas“palaužė „Abstinentus“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)Atkakliose rungtynėse „Aurelinas“ palaužė „Ice“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)