Aurelinas vs BC „Liuksas“ (85:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“

2014 lapkričio 21 d., Penktadienis, 23:26 val., peržiūros: 1381

Vėlų penktadienio vakarą, 20:00 val, Kauno Technikos kolegijos salėje įvyko "C" lygos, „ALTreklama“ pirmenybių reguliaraus sezono rungtynės tarp "Aurelino"(4-2) ir "BC Liuksas"(1-5) komandų. Pergalę dėsningu rezultatu 85-69, iškovojo "Aurelino" komanda.

Jau pirmajame kėlinuke "Aurelino" komanda susikrovė dviženklę persvarą, 23-13. Įdomus faktas, kad per pirmąjį kėlinuką "Aurelino" komandos žaidėjas G.Bartkus atliko keturis blokuotus metimus. Iki didžiosios pertraukos skirtumas per daug nepasikeitė, 45-38 "Aurelino" naudai.

Trečiąjį kėlinuką „Aurelinas“ pradėjo spurtu 12-0 ir įgijo rekordinę 19 taškų persvarą, 57-38. Vos šešiese susirinkusiems "BC Liukso" krepšininkams buvo sunku palaikyti aukštą tempą visas rungtynes. Ketvirtajame kėlinuke "Aurelino" komanda pradėjo kurti gražius epizodus, kuomet po perimtų kamuolių atakos pasibaigdavo dėjimais į krepšį. Galutinis rungtynių rezultatas 85-69, užfiksavo įtikinamą „Aurelino" pergalę.

Aurelinas: Simas Šileika – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Egidijus Šalkauskas – 17 tšk., Gintaras Smolskus – 15 tšk., Giedrius Bartkus – 12 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Judickas – 11 tšk.

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 33 tšk. (17 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Lapinskas – 11 tšk., Martynas Kaštalianovas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Trryxs2014 lapkričio 21 d., 23:08 val.
Tikrinkit protokolus.....Nes nesamoniu prirašote..Pasiemi protokola pasižiuri...Ir Matai viska....Kas kiek pataike metimų...Bet statistikoje suvesta visai netaip...Žiauriai nesveikaižiurima į savo darbą....ATIDUMO SAVO DARBE..
Kirkas2014 lapkričio 21 d., 22:54 val.
Tiesiog puiki statistika :) 32 taskai ir 6 naudingumas :) Good job!
„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Aurelinas“ įveikė „Kauno Rami“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)