Promatecha vs Vilmista (70:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „Vilmistą“

2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 21:09 val., peržiūros: 76

Vasario 18 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės Šeimininkai "Promatecha" (13/5) priemė svečius "Vilmistą" (12/1).

Rungtynes geriau pradėjo "Promatecha", kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 7:0. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandos apsikeitė taikliais metimais, o "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės (9:2). Likus dviems minutėms minutės pertraukėlės paprašė "Promatecha" (18:8). Kėlinio pabaigoje "Promatecha" persvarą išsaugojo (22:13).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes komandos sužaidė lygiai (27:18). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Promatecha" padidino persvarą iki dviženklės ir greičiausiai dęl nuovargio paprašė minutės pertraukėlės (29:18). "Vilmista" buvo sumažinę persvarą iki dviejų taškų, bet "Promatecha" kėlinį užbaigė geriau ir įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 35:28.

Sužaidus pirmas 10 minučių antroje rungtynių pusėje "Promatecha" pirmavo rezultatu 41:31. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Promatecha" persvara padidėjo iki 14 taškų (45:31). Kėlinio antroje pusėje "Vilmista" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (50:43).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (53:53). Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvarą buvo susigrąžinę "Promatecha" (59:55). Likus trims minutėms "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės (63:58). Kėlinio pabaigoje "Promatecha" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 70:63.

Aivaras Kelpšas

Visas rungtynes pirmavę „Rhino“ įveikė „Vilmistą“ (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „KM Steel Service“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:59 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Promatecha“ įveikė penkiese į rungtynes atvykusius „UB Solar“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:10 val.)Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)