RIO ‒ RTZ Motors vs Potencialas (72:89)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 20 d., Ketvirtadienis, 21:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos

2024 birželio 20 d., Ketvirtadienis, 22:40 val., peržiūros: 47

Birželio 20 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „RIO – RTZ Motors“ (1-6) ir „Potencialas“ (5-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje po trečio R. Adžgausko tritaškio „Potencialas“ veržėsi į priekį 3:14. Vėliau eilę metimų sumetė R.Jonaitis, o po pirmo kėlinio svečiai jau buvo pabėgę 9:27.

Antrojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė „RIO – RTZ Motors“, kuri po nedidelio spurto vijosi varžovus ir priartėjo iki 28:41.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Potencialas“ ekipos spurtu 2:9, po kurio svečiai tolo 30:50. Vėliau po G. Jakšto tritaškio „Potencialas“ įgijo iki tol didžiausią turėtą persvarą – 35:65. Visgi, kėlinio pabaigoje „RIO – RTZ Motors“ šiek tiek mažino turimą deficitą. Po trijų kėlinių 45:70.

Ketvirtame kėlinuke „RIO ‒ RTZ Motors“ šiek tiek sumažino turėtą skirtumą, tačiau nesunkią pergalę iškovojo „Potencialas“. Galutinis susitikimo rezultatas 72:89 (9:27, 19:14, 17:29, 27:19).

14 atk. kam.

Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)„KKL NGST“ pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipai (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 22:31 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)„Potencialas“ užtikrintai žengė į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 20:18 val.)