RIO ‒ RTZ Motors vs BC „Rhino“ (100:98)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 27 d., Ketvirtadienis, 19:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą

2024 birželio 27 d., Ketvirtadienis, 21:23 val., peržiūros: 28

Kauno technologijų mokymo centre įvyko Vasaros lygos rungtynės, kuriose susitiko "RIO – RTZ Motors" ir BC "Rhino".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 19:22). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ( 43:41). Po ilgosios pertraukos "RIO – RTZ Motors" perėmė iniciatyvą į savas rankas ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 68:63). Ketvirtame kėlinyje BC "Rhino" pavyko išlyginti rezultatą ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau atrodė BC "Rhino", kurie sugebėjo išplėšti lygiąsias. Per pratęsimą užtikrinčiau atrodė BC "Rhino" ir "RIO – RTZ Motors" turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 100:98 (19:22, 24:19, 25:22, 19:24, 13:11)

17 atk. kam.

„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Vasaros lygos starte „Šauktinių“ pergalė prieš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipą (2024 birželio 03 d., pirmadienis, 18:26 val.)„KKL NGST“ pasiekė šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą ir nepaliko vilčių „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipai (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:19 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)