Remza @ Irmco vs Plastena (94:75)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po nelengvos kovos „Remza @ Irmco“ iškovojo pergalę

2024 balandžio 28 d., Sekmadienis, 20:22 val., peržiūros: 87

Balandžio 28 dieną, Sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centro salėse įvyko Įmonių lygos, Didžiosios taurės pusfinalis tarp Remza @ Irmco ir Plastena ekipų.

Pirmojo kėlinio metu, rezultatyviai žaidęs K.Damijonaitis, atstovaujamą Remza @ Irmco komandą stabliai išvedį į priekį rezultatu 25:17

Antrojo kėlinio pradžioje pagreitį įgavusi Plastena komanda prisivijo varžovus ir ėmė lipti jiems ant kulnų. Įpusėjus kėliniui rezultatas tapo lygus. Kėlinio antroji pusė visgi palankiau susiklostė Remza @ Irmco komandai. Rezultatas tapo 52:43

Po ilgosios pertraukos Plastena vėl ėmė vytis šeimininkus. Remza @ Irmco pajutę varžovų spaudimą agresyviu žaidimu atitrūko nuo Plastena ekipos 72:61

Ketvirtąjį kėlinį savo rankose išlaikė Remza @ Irmco atitrūkę dviženkle taškų suma.

Rezultatu 94:75 (25:17, 27:26, 20:18, 22:14) Remza @ Irmco švenčia pergalę.

Gytis Vyšniauskas

„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)“Remza @ Irmco” įsirašė dar vieną užtikrintą pergalę (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:51 val.)Užtikrintai laimėję „Remza @ Irmco“ žengė į pusfinalį (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Vakarinio pasivaikščiojimo metu ‒ lengva „Remza“ pergalė (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)Roberto Balčiaus nesulaikę „Remza @ Irmco“ turėjo pripažinti „Lemora & Minaltra“ pranašumą. (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Remza @ Irmco“ ‒ „Įmonių“ lygos čempionai! (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)