Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs Remza @ Irmco (59:89)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“

2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 21:31 val., peržiūros: 78

Vasario 28 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės kuriose aikštės šeimininkai "Devbridge & Gym & Audrokesta" (14/6) priemė svečius "Remza @ Irmco" (14/11).

Rungtynes geriau pradėjo "Remza @ Irmco", kurie sužaidus dvi minutes privertė varžovus paprašyti minutės pertraukėlės (3:8). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Remza @ Irmco" turėjo 10 taškų persvarą (5:15). Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė aktyviai, o "Remza @ Irmco" šiek tiek padidino persvarą (10:24).

Pirmoje antro kėlinio pusėje pamažu persvarą didino "Remza @ Irmco", kurie privertė varžovus paprašyti minutės pertraukėlės baigiantis pirmai kėlinio pusei (14:30). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai ir sužaidus du kėlinius komandas skyrė 17 taškų (26:49).

Pirmoje trečio kėlinio pusėje skirtumas išaugo iki 30 taškų (30:60). Kėlinio antroje pusėje "Remza @ Irmco" išlaikė solidžią persvarą (38:66).

Ketvirtame kėlinyje "Remza @ Irmco" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 59:89.

Tadas Vaitkūnas

„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Rimo & Patikima linija“ įrodė savo pranašumą prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Po nelengvos kovos „Remza @ Irmco“ iškovojo pergalę (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 20:22 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)Imonių lygoje: „Remza @ Irmco“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 23:01 val.)