UB Solar vs KM Steel Service (75:85)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“

2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 228

Spalio 30 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „UB Solar“ ir „KM Steel Service“ ekipų.

Rungtynių pradžioje geriau startavo „KM Steel Service“ komanda ir per pirmąjį kėlinį susikrovė 10 taškų pranašumą. Edmundo Bliuvo ir Giedriaus Palinausko tandemas apsukų nemažino ir toliau, bei krovėsi pranašumą. Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir į ilgąją pertrauką "UB Solar" žengė su 15 taškų deficitu (44:29)

Trečiasis kėlinys prasidėjo be didesnių spurtų, žaidimas aikštelėje apsilygino, tad didesnio spurto "UB Solar" surengti nepavyko. G.Palinauskas ir toliau sėkmingai skirstė rezultatyvius perdadimus savo komandos draugams ir puikiai organizavo „KM Steel Service“ puolimą. Po trijų kėlinių rezultatas ženkliai nesikeitė (63:51)

Ketvirtajame kėlinuke B.Ilevičius įjungė dar aukštesnę pavarą, tačiau nepaisant jo tolimų metimų „KM Steel Service“ varžovų per arti neprisileido ir rungtynės baigėsi 85:75 (21:16, 23:19, 23:4, 27:21).

Aurimas Miliūnas

„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatecha“ įveikė „KM Steel Service“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:59 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Kelių priežiūra“ nugalėjo UAB „Solar“ (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Donelaičio“ po įtemptos kovos palaužė „KM Steel Service“ ekipą (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 20:59 val.)“VšĮ BC “Rhino” lemiamo ketvirčio metu susitvarkė su „UB Solar“ (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)