Lemora & Minaltra vs KM Steel Service (86:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę

2024 vasario 05 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 150

Vasario 2 dieną, 20:45 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Lemora & Minaltra" (šeimininkai) ir "KM Steel Service" (svečiai). "Lemora & Minaltra" dar pirmoje rungtynių dalyje susikrovė dviženklį pranašumą, o po ilgosios pertraukos atsipalaidavo ir jau žaidė su varžovais gana lygiai. Vis tik anksti pasiektas pranašumas "Lemora & Minaltra" leido iškovoti nesunkią pergalę 86:67 (27:11, 23:15, 17:25, 19:16).

Rungtynių pradžioje "Lemora & Minaltra" iš karto ėmė tolti tolyn ir puikios gynybos dėka laikė sukaustę varžovus. Skirtumas augo su kiekviena minute ir intrigos nebeliko dar iki ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinukų "Lemora & Minaltra" pranašumas buvo daugiau nei akivaizdus 50:26.

Po ilgosios pertraukos "Lemora & Minaltra" jau atsipalaidavo ir leido varžovams sužaisti rezultatyviai ir netgi priartėti. Tačiau skirtumas vis viena išliko didžiulis, komandos tiesiog sutvarkė formalumus, o susitikimas baigėsi rezultatu 86:67.

11 atk. kam.

„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Lemora & Minaltra“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:44 val.)R. Balčiaus benefisas puolime nukalė „Lemora & Minaltra“ ekipai lengvą pergalę (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)Įmonių lygoje „Lemora&Minaltra“ pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį. (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)