Remza @ Irmco vs KM Steel Service (69:73)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 230

Lapkričio 7 d., antradienį, KTMC sporto salėje buvo sužaistos „Įmonių lygos“ rungtynės tarp „Remza“ ir „KM Steel Service“ ekipų.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkų ekipa, tačiau įpusėjus kėlinukui svečiai šovė į priekį. Sužaidus 4 minute komandos žaidė tašką į tašką. Likusį laiką ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 18:14). Antrame kėlinyje svečiai per minutę surinko 7 taškus, o priešininkai pradėjo buksuoti tiek puolime, tiek gynyboje. Šeimininkai bandė keisti gynybą, tačiau nesėkmingai ir tik ketvirčio pabaigoje jie pabėgo 2 taškais į priekį – 35:33.

Po ilgosios pertraukos „Remza“ toliau nestabdė apsukų ir toliau pradėjo tolti. Tik paskutinėmis minutėmis „KM Steel Service“ ekipai pavyko atstatyti keturių taškų pranašumą ir likus iki ketvirčio 30 sekundžių išlyginti rezultatą ( 56:56). Paskutiniame kėlinyje svečiai iškart susiimė ir ėmė spurtuoti, tačiau užsivedę varžovai nekėtino nuleisti rankų ir įnirtingai stengėsi vytis svečius. Tik likus iki rungtynių galo svečiams pavyko įsiveržė į priekį ir turėti 4 taškų pranašumą, kurio šeimininkams per trumpą laiką nepavyko panaikinti. „KM Steel Service“ šventė pergalę rezultatu 69:73.

Edmundas Bliuvas

„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.)„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 20:50 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)KM Steel Service pergalė (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:38 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Remza@Irmco“ pataikė aštuonis tritaškius per kėlinį ir ketvirtfinalio serijoje pirmauja prieš „Scandagra“ ekipą (2024 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:03 val.)