Festo vs Devbridge & Gym+ & Audrokesta (79:69)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 17 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ panaikino dviženklį atsilikimą ir aštuntfinalį pradėjo pergale

2024 kovo 17 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 151

Kovo 17 dieną, 18:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Festo" (šeimininkai) ir "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio rungtynių. Rungtynių pradžioje dominavo "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" žaidėjai, kurie vienu metu turėjo net 17 taškų pranašumą. Tačiau "Festo" ne tik išlipo iš šios gilios duobės, bet rungtynių pabaigoje jau patys nutolo ir atkrintamąsias pradėjo puikia pergale rezultatu 79:69 (12:25, 23:13, 21:12, 23:19).

Rungtynių pradžioje "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" krepšininkai diktavo savo sąlygas, puikus puolimas ir gynyba leido jiems greitai nutolti ir dar pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas tapo dviženklis. Svečiai vis dar tolo ir antrame kėlinuke, o skirtumas artėjo prie 20 taškų ribos. Tačiau ties čia "Festo" nubuvo, suaktyvino gynybą ir taškas po taško lipo iš duobės. Prasidedant ilgajai pertraukai "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" pranašumas nebeatrodė toks užtikrintas 35:38.

Po ilgosios pertraukos "Festo" pagaliau išlygino žaidimą ir dabar komandos jau žaidė taškas į tašką. Intriga išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos, o čia jau palankesnėje situacijoje buvo šeimininkai, kurie išlaikė persvarą ir laimėjo pirmąjį komandų susitikimą atkrintamosiose 79:69.

6 išpr. praž.

„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Festo“ palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Festo“ neturėjo vargo prieš „Teto“ ekipą (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:02 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Scandagra“ antrą kartą įveikė „Festo“ ekipą ir žengia į Įmonių lygos Mažosios taurės finalą (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:53 val.)Lygioje kovoje „FESTO“ iškovojo pergalę (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:50 val.)