Baubilas vs Kautra & Mesoderma – DB (94:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pakiliai rungtyniavęs „Baubilas“ iškovojo lengvą pergalę

2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1049

Ketvirtadienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „Baubilas“ formaliai savo aikštėje egzaminavo „Kautrą & Mesodermą – DB“. Jau pirmojo ketvirčio metu „Baubilas“ pademonstravo, jog turi itin rimtų ketinimų ir galvoti apie kažką kito nei pergalė – neketina. Puikios dešimt pirmųjų minučių paklojo tvirtus šeimininkų pergalei. Ilgainiui svečiai susitaikė su faktu, jog varžovai šiandien stipresni ir nebesugebėjo „sugrįžti“ į rungtynes. „Baubilas“ šį susitikimą laimėjo rezultatu (94:57).

Susitikimą užtikrinčiau pradėjo „Baubilo“ krepšininkai, kurie greit spurtavo 8:3. Nors „Kautra & Mesoderma – DB“ sugebėjo atsitiesti bei išlyginti rezultatą (10:10), tačiau tai buvo bene viskas, ką galėjo varžovams pasiūlyti svečiai. Ilgainiui šeimininkai gerokai padidino apsukas ir užtikrintai ėmė tolti nuo oponentų. Pagrindiniu savo ekipos varikliu buvęs Ramūnas Švagždys padėjo „Baubilui“ pirmąjį ketvirtį laimėti rezultatu (30:17).

Nors antrąjį kėlinuką „Kautra & Mesoderma – DB“ pradėjo taikliu dvitaškiu, tačiau į tai varžovai atsakė atkarpa 8:0, o rezultatas tapo (38:19). Ne gana to, per likusį laiką svečių bedantis puolimas sukrapštė vos du taškelius, kai tuo tarpu „Baubilas“ atsakė net 14 ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų jau nekėlė abejonių (52:21).

Trečiojo kėlinio metu „Baubilas“ kiek sumažino apsukas, o tuo tarpu „Kautra & Mesoderma – DB“ ėmė rungtyniauti kiek pakiliau, ko pasekoje žaidimas aikštėje išsilygino. Abi komandos dėmesį sutelkė į puolimą ir mažiau dėmesio skyrė gynybai. Nepaisant to, jog svečiai ženkliai pagerino savo žaidimą puolime, tačiau „Baubilas“ ir šį ketvirtį laimėjo minimaliu skirtumu, o prieš paskutines dešimt žaidimo minučių liko tik formalumai (73:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai parodė, jog neketina pasitenkinti vien tuo, ką nuveikė per tris kėlinius ir vėl ėmė didinti skirtumą tarp komandų (85:43). „Kautra & Mesoderma – DB“ galėjo pasiguosti nebent tuo, kad vieni gražiausių rungtynių epizodų (dėjimai į „Baubilo“ krepšį) priklausė svečių komandos žaidėjui Tomui Petrošiui. Tačiau net ir keletas galingų dėjimų vargu ar labai praskaidrino svečių nuotaiką, nes „Baubilas“ šiame susitikime padarė viską, kad varžovų nuotaika subjurtų (94:57).

Po rungtynių „Baubilo“ komandos treneris Rytis Musteikis sakė: „Po pirmų rungtynių, kuomet prieš juos laimėjome nedideliu skirtumu ir šiandien tikėjomės sunkios kovos. Vis tik, Ramūnas Švagždys buvo lyg ant sparnų, kaip jaunystėje (juokiasi) ir padėjo padaryti gerą pradžią. Komandai gerai krito, sumetėme beveik visus savo metimus, gerai gynėmės. Galbūt pas varžovus trūko aukštų žmonių“.

„Kautros & Mesodermos – DB“ ekipos strategas Tadas Vaitkūnas po susitikimo kalbėjo: „Galima sakyti, kad mūsų komanda turi tris pagrindinius žaidėjus, o dviejų iš jų nebuvo ir komandai iš šio trejetuko padėjo tik Tomas Petrošius. Pradžioje praleidome daug greitų ir lengvų taškų, o varžovai atsipalaidavo, žaidė lengvai, pataikė savo metimus. Mums savo ruožtu buvo sunku žaisti tiek gynyboje, tiek puolime kuomet pralaiminėjome tokiu skirtumu. Nesusiėmėme šiandien“.

Baubilas: Ramūnas Švagždys – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Rokas Kabašinskas – 18 tšk., Edvardas Jašinskas – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Domas Juknevičius – 13 tšk.

Kautra & Mesoderma – DB: Tomas Petrošius – 27 tšk., Jonas Grigaras – 10 tšk., Tadas Vaitkūnas – 8 tšk.

Visas rungtynes pirmavęs „Baubilas“ antrą etapą pradėjo pergale (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)Kietos kovos atomazgoje ‒ „Baubilo“ pergalė (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:45 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)Aistrų nestokojusiame susitikime „Baubilo“ pergalė (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)