Lemora & Minaltra vs UB Solar (89:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“

2024 kovo 05 d., Antradienis, 21:41 val., peržiūros: 120

Kovo 5 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Lemora & Minaltra“ (14-1) ir „UB Solar“ (1-13) ekipų.

Rungtynių pradžioje po septynių E. Kvilio taškų „Lemora & Minaltra“ tolo 12:4. Visgi, tada užsikūrė „UB Solar“ puolimas, M.Uselis įmetė 11 taškų, o svečiai persvėrė rungtynių rezultatą ir po pirmo kėlinio pirmavo 23:24.

Antrajame kėlinuke jau ne taip gerai puolime ėjosi „UB Solar“ krepšininkams, o tuo pasinaudoję šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 46:36.

Trečiajame kėlinyje „Lemora & Minaltra“ į priekį dar aptraukė po krepšiais karaliavęs L.Palivanas, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 67:52.

Ketvirtame kėlinuke dėka taiklių tolimų metimų „UB Solar“ neleido svečiams toliau pabėgti, o galutine pergale džiaugėsi „Lemora & Minaltra“. Galutinis susitikimo rezultatas 89:71 (23:24, 23:12, 21:16, 22:19).

Mantas Balčiūnas

Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)R. Balčiaus benefisas puolime nukalė „Lemora & Minaltra“ ekipai lengvą pergalę (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)