Festo vs Scandagra (73:90)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 balandžio 21 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Mažosios Imonių lygos pusfinalyje ‒ „Scandagra“ pergalė

2024 balandžio 21 d., Sekmadienis, 19:32 val., peržiūros: 42

Sekmadienį, balandžio 21 dieną, Kauno Technikos kolegijoje vyko mažosios Įmonių lygos pusfinalio serijos pirmasis susitikimas tarp „Festo“ ir „Scandagra“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje atrodė, kad „Scandagra“ greitomis atakomis pabėgs į priekį ir įgaus pranašumą, bet „Festo“ atsilaikė ir tvarkingais metimais iš po krepšio išsilaikė arti savo varžovų. Tai leido jiems po pirmojo kėlinio pirmauti 17:16. Antrajame kėlinyje sėkmingą K. Meiliūno atkarpa vertė „Festo“ prašyti minutės pertraukėlės. Nors „Scandagra“ jau buvo įgiję dviženklę persvarą, „Festo“ nepasidavė ir iki ilgosios pertraukos mažino skirtumą iki 5 – 45:40.

Antroje pusėje P.Kapralov taiklūs tritaškiai ir metimai iš po krepšio vėl leido „Scandagra“ įgyti dviženklę persvarą. Prieš lemiamą kėlinį 68:55 pirmavo „Scandagra“. Paskutiniame kėlinyje „Festo“ strigo ir jiems skirtumo mažinti nepavyko. Pirmasis pusfinalio susitikimas pasibaigė įtikinama „Scandagra“ pergale rezultatu 73:90 (17:16, 23:29, 15:23, 18:22).

Įmonių lygoje „Scandagra“ užtikrintai žengė toliau (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:08 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Įmonių lygos ketvirtfinalį pasiekė „Festo“. (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:29 val.)„UB Solar“ nepasipriešino „Scandagra“ ekipai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 17:15 val.)Lygioje kovoje „FESTO“ iškovojo pergalę (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)I. Mikulio trigubas dublis leido „Scandagra“ penketukui įveikti „Promatecha“ ekipą (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)U. Paškausko 22 taškai lemiamo ketvirčio metu nukalė pergalę „Scandagrai“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 22:03 val.)