Promatecha vs Lemora & Minaltra (81:99)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“

2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 165

Vasario 25 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" (14/6) priemė svečius "Lemorą & Minaltrą" (13/12).

Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Promatecha" (8:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Lemora & Minaltra" pirmavo rezultatu 5:13. Prasidėjus septintai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Promatecha" (7:20). Kėlinio antroje pusėje užtikrintai žaidė "Lemora & Minaltra", kurie padidino persvarą iki 18 taškų (12:30).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai, skirtumas padidėjo tik dviem taškais (12:32). Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po "Lemora & Minaltra" taiklaus tritaškio, minutės pertraukėlės paprašė "Promatecha" (17:39). Antroje kėlinio pusėje persvara augo svečių naudai. Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 34 taškai.

Antroje rungtynių pusėje "Lemora & Minaltra" įrodinėjo, kad yra daug stipresnė komanda. Išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 81:99.

Vilmantas Vainauskas

„Donelaičio“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Remza“ taškų lenktynėse nugalėjo „Promatechą“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)Rungtynėse 5X5 „Lemora & Minaltra“ nesunki pergalė prieš „UB Solar“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 21:41 val.)„Rimo & Patikima linija“ įtikinamai susitvarkė su „Promatecha“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:06 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)