Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs Donelaičio (72:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 06 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“

2024 kovo 06 d., Trečiadienis, 21:51 val., peržiūros: 77

Kovo 6 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (15/6) priemė svečius "Donelaičio" (14/12).

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 4:0 pirmavo "Devbridge & Gym+ & Audrokesta". Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Donelaičio" paprašė minutės pertraukėlės, o "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" pirmavo rezultatu 11:2. Kėlinio antroje pusėje "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" išlaikė septynių taškų persvarą (25:18).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes geriau žaidė "Donelaičio", kurie po spurto pasivijo varžovus (25:25). Penktą minutę penkių taškų persvarą susigrąžino "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (31:25). Likus minutei su puse komandas skyrė tik vienas taškas (31:30). Kėlinio pabaigoje "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" taikliai metė tritaškius, o tai padėjo jiems išlaikyti trijų taškų persvarą (43:40).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė be pelnytų taškų (43:40). Baigiantis ketvirtai minutei "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" vis dar turėjo dviejų taškų persvarą (47:45). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius pirmavo kėlinio paskutinę minutę tiksliau sužaidę "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (57:52).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (57:57). Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Donelaičio" (63:64). Antroje kėlinio pusėje vyko atkakli kova, o rungtynių pabaigoje tiksliau žaidę "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" iškovojo pergalę rezultatu 72:69.

8 taškai

Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)Įmonių lygoje ‒ „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pasismagino su „UB Solar“. (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2023 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ nepagarbiu skirtumu įveikė „Tetas“ penketuką (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 15:33 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Rimo & Patikima linija“ įrodė savo pranašumą prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)