Hidraulinės sistemos vs Plastena (85:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 18:43 val., peržiūros: 113

Vasario 4 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (6-4) ir „Plastena“ (11-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje po septynių M. Markevičiaus taškų „Hidraulinės sistemos“ pirmavo 10:6. Bet tada du tritaškius paeiliui pataikė E.Rinkevičius ir tada jau į priekį išsiveržė „Plastena“ 10:12. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje 24:21.

Antrojo kėlinio pradžioje M.Petrauskas pataikė du tritaškius, kurie leido šeimininkams tolti iki 32:23. Į tai svečiai atsakė spurtu, kaip ir pirmame kėlinyje E.Rinkevičius įmetė du tritaškius, o įpusėjus susitikimui minimalia persvara pirmavo „Hidraulinės sistemos“ – 40:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje ir vėl M.Petrauskas smeigė du tritaškius ir įpusėjus kėliniui „Hidraulinės sistemos“ buvo kiek nutolę 54:48. Visgi, Ž.Varna penkiais taškais švelnino rezultatą, o trečiasis kėlinukas baigėsi esant rezultatui 58:55.

Lemiamas kėlinys prasidėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtu 14:0 ir po M. Markevičiaus metimo rezultatas jau tapo 72:55. Po šio varžovų spurto „Plastena“ jau nebeatsigavo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 85:65 (24:21, 16:18, 18:16, 27:10).

12 atk. kam.

„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)