Devbridge & Gym+ & Audrokesta vs Lemora & Minaltra (66:105)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Devbridge & Gym+ & Audrokestą“

2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 107

Vasario 21 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (13/6) priemė svečius "Lemorą & Minaltrą" (12/1).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 4:11. Rezultatyvumas vėliau šiek tiek sumažėjo, sužaidus beveik šešias minutes "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" paprašė minutės pertraukėlės (4:20). Kėlinio pabaigoje dar labiau padidėjo "Lemoros & Minaltros" persvara (8:30).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė 23 taškai (12:35). Po dar vieno prarasto kamuolio ir praleistų dviejų taškų, minutės pertraukėlės paprašė "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" (12:37). Antroje kėlinio pusėje "Lemora & Minaltra" šiek tiek prasčiau puolė, o "Devbridge & Gym+ & Audrokesta" geriau sekėsi puolime, o skirtumas šiek tiek sumažėjo (31:52).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas šoktelėjo iki 2ū taškų (31:59), o minutės pertraukėlės paprašė "Devbridge & Gym+ & Audrokesta". Antroje kėlinio pusėje skirtumas padidėjo iki 38 taškų (45:83). Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, "Lemora & Minaltra" išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 66:105

Aurimas Juozapaitis

„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Remza @ Irmco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Devbridge & Gym & Audrokesta“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „Tetas“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Rimo & Patikima linija“ įrodė savo pranašumą prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Lemora & Minaltra“ turėjo vargo prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 00:12 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ įveikė „Festo“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)