Rimo & Patikima linija vs Scandagra (62:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įtemptoje kovoje pergalę šventė „Scandagra“

2023 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 16:10 val., peržiūros: 154

Gruodžio 17d., sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje buvo sužaistos „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „Scandagra“ ekipų.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečių komandai. Per pusę kėlinio taikliais tolimais metimais „Scandagra“ pabėgo nuo varžovų į priekį ir įgijo 8 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų nepakito ir po pirmo kėlinio priekyje svečiai rezultatu 15:25. Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje mažai keitėsi. Komandos mainėsi taikliais tolimais metimais, tačiau skirtumas tarp komandų beveik nekito, o sukrauta svečių persvara pirmajame kėlinyje leido pirmauti ir po dviejų kėlinių rezultatu 32:42.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie susikrovė 15 taškų persvarą. Toliau komandos šiek tiek pataupė jėgas prieš lemiamą ketvirtį ir po trijų kėlinių priekyje vis dar „Scandagra“ rezultatu 39:62. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko užsikurti paskutiniam spurtui. Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Rimo & Patikima linija“ grasinančiai priartėjo prie varžovų palikdami vos 8 taškų pranašumą. Tačiau laiku susigriebę svečiai atstatė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 62:75.

13 atk. kam.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Scandagra“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:08 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Festo“ įrodė pranašumą prieš „Scandagra“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:33 val.)U. Paškausko 22 taškai lemiamo ketvirčio metu nukalė pergalę „Scandagrai“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 22:03 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Nesulaikomas R. Balčius padėjo pergalę pasiekti „Lemora & Minaltra“ ekipai (2024 sausio 08 d., pirmadienis, 22:44 val.)„UB Solar“ nepasipriešino „Scandagra“ ekipai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 17:15 val.)Įmonių lygoje „Scandagra“ užtikrintai žengė toliau (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Rimo & Patikima linija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „UB Solar“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 21:47 val.)