Hidraulinės sistemos vs VšĮ BC „Rhino“ (82:52)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką

2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 51

Kovo 10 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ (10-4) ir VšĮ BC „Rhino“ (5-9) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Hidraulinės sistemos“ pasitikėjo tolimais tritaškiais metimais, kurių per pirmą kėlinį šeimininkai įmetė net šešis, o tai leido pasibaigus kėliniui pirmauti dviženkliu pranašumu 25:12.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ surengė spurtą 13:0 ir įpusėjus susitikimui jau buvo priekyje 45:22.

Trečiajame kėlinuke jau BC „Rhino“ pataikė penkis tritaškius, kas leido svečiams šiek tiek priartėti. Po trijų kėlinių 60:41.

Ketvirtame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 82:52 (25:12, 20:10, 15:19, 22:11).

Ainaras Navickas

„Hidraulinės sistemos“ antrąja sudėtimi pasiekė nesunkią pergalę prieš „Tetas“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę prieš „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2023 gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)