Kauno energija vs Lemora & Minaltra (103:75)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje ‒ ketvirtfinalį pergale pradėjo „Kauno energija“.

2024 balandžio 14 d., Sekmadienis, 20:13 val., peržiūros: 115

Sekmadienį, balandžio 14 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko Įmonių lygos ketvirtfinalio susitikimas tarp „Kauno energija“ ir „Lemora & Minaltra“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aštrūs „Kauno energijos“ reidai link krepšio tiesiog skrodė priešininkų gynybą ir tai leido jiems per pirmąjį kėlinį susikrauti 9 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje vos šešiese susirinkę „Lemora & Minaltra“ krepšininkai bandė atsilaikyti prieš greitai žaidžiančią L. Martinkaus vedamą „Kauno energiją“. Po dviejų kėlinių gan solidžią persvarą susikrovė „Kauno energija“.

Antroje pusėje „Kauno energija“ toliau bėgo į greitas atakas, o S. Andraičio 2 tritaškiai iš eilės vertė rungtynių rezultatą į triuškinantį. Prieš paskutinį kėlinį komandoms liko tik sutvarkyti formalumus. Ketvirtajame kėlinyje aikštėje dominavo D.Venckus ir „Kauno energija“ šiandien aikštelėje tiesiog smaginosi. Ant iškritimo ribos atsidūrę „Lemora & Minaltra“ pralaimėjo šias rungtynes triuškinamu skirtumu 103:75 (25:16, 23:17, 32:22, 23:20).

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno energija“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:34 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Donelaičio“ krepšininkai (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:14 val.)Įmonių lygoje „Lemora&Minaltra“ pusfinalio serijoje išsiveržė į priekį. (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Promatechą“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 20:53 val.)