BC „Liuksas“ vs Komanda X (73:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 1259

Sekmadienį, lapkričio 16 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynėds, kuriose susitiko BC "Liuksas" (šeimininkai) ir "Komanda X" (svečiai). Visas rungtynes tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau antrąją rungtynių pusę sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir iškovojo pergalę, rezultatu – 66:73.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Komanda X", kuri įgijo 6 taškų pranašumą. Vis dėlto, šeimininkai sugebėjo ne tik,kad išlyginti rezultatą, bet ir persverti rezultatą į savas rankas ( 10:15). Per likusias minutes svečiai priartėjo prie varžovų iki dviejų taškų – 16:18.

Antram ketvirčiui prasidėjus tarp ekipų užvirė kova dėl kiekvieno kvadratinio centimetro aikštėlės. Visa kėlinuką ekipos apsikeisdavo atakomis, tačiau prieš ketvirčio pabaigą "Komanda X" sugebėjo įgyti minimalų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 37:36.

Trečiam kėlinukui prasidėjus BC"Liuksas" pademonstravo kietą gynybą, kur jiems leido įgyti 9 taškų pranašumą ( 42:51). Toliau bėgant kėlinukui "Komandai X" sunkiai sekėsi pelnyti taškus , o kėlinio pabaigoje šeimininkai padidino savo pranašumą iki dviženklio. Rezultatas – 48:59.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau šeimininkai greitai sureagavo ir atstatė dviženklį pranašumą ( 59:69). Vis dėlto, "Komanda X" ketvirčio pabaigoje dar turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau metimai skriejo pro šalį ir pergalę iškovojo BC" Liuksas" ekipa, rezultatu - 66:73.

B:C „Liuksas“: Simonas Ziutelis – 21 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Ziutelis – 17 tšk. (7 išpr. praž.), An:drius Lapinskas – 13 tšk., Julius Fiodorovičius – 12 tšk

Komanda X: Deividas Puodžiulis – 26 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Gytis Vitkauskas – 9 tšk..

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Andrius32014 lapkričio 17 d., 12:20 val.
ačiū už pastebėjimą, pakeičiau. O dėl baudų 2/1 yra, nes ir protokole 2/1 , ir statistikos lape 2/1.
Trryxs2014 lapkričio 16 d., 23:31 val.
Mantas Lapinskas pataikė abi baudas...Nes pats baudas mečiau...
Trryxs2014 lapkričio 16 d., 23:29 val.
Andrius Lapinskas nežaidėšiose  varžybose....Žaidė Mantas Lapinskas...Susimaišėt...tat pasitaisome AČIU...Manto Lapinsko statistika surašėte Andriui Lapinskui....
Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)Visas rungtynes pirmavęs BC „Liuksas“ pranoko „Aleksotą“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:06 val.)