Kauno energija vs KM Steel Service (89:71)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 09 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno energija“ tvirta pergale peržengė aštuntfinalio ribą

2024 balandžio 09 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 146

Balandžio 9 dieną, 21:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Kauno energija“ (šeimininkai) ir „KM Steel Service“ (svečiai). Komandos stojo žaisti trečiųjų aštuntfinalio rungtynių. Šį vakarą intrigos nebuvo, visas rungtynes dominavę „Kauno energija“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę ir keliauja tolyn. Susitikimas baigėsi rezultatu 89:71 (27:16, 26:12, 19:15, 17:28).

Rungtynes abi komandos pradėjo milžinišku tempu, o toks žaidimas buvo parankesnis „Kauno energijos“ žaidėjams, kurie puikiai jautėsi greitame puolime ir dar pirmojo kėlinuko metu nutolo per dviženklį atstumą. „KM Steel Service“ komanda atrodė visiškai perdegusi ir nepasiruošusi kovoti, tad ir rezultatas po dviejų kėlinukų puikiai tai atspindėjo 53:28.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas nustojo taip sparčiai augęs, abi komandos tarsi suprato, kad šiandien nugalėtojas jau aiškus. „Kauno energija“ rungtynių pabaigoje atsipalaidavo, išleido mažiau minučių gaunančius krepšininkus, tad tuo pasinaudoję ir seriją tritaškių pataikę „KM Steel Service“ žaidėjai kaip reikiant sumažino atsilikimą. Tačiau pergalė ir kelialapis į ketvirtfinalį atiteko „Kauno energijai". Rungtynės baigėsi rezultatu 89:71.

Stepas Butautas

„Donelaičio“ pergalingai pradėjo pusfinalio seriją (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Kauno energija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Kauno energija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)Kauno energijos pergalė svečiuose (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 19:36 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)Po labai atkaklios kovos „KM Steel Service“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)