Promatecha vs VšĮ BC „Rhino“ (90:44)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 152

Sekmadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Promatecha" ir VŠĮ BC "Rhino".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Promatecha", kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:3). Per likusį laiką VŠĮ BC "Rhino" toliau neatrado savojo žaidimo ir šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (22:8). Antrame kėlinyje svečiai strigo gynyboje, o "Promatecha" sėkmingai užbaigdavo atakas ir išlaikė susikrautą pranašumą – 44:29

Po ilgosios pertraukos VŠĮ BC "Rhino" toliau strigo puolime, o aikštelės šeimininkai kontroliavo rungtynes puikia gynyba, kur varžovams leido pelnyti tik 4 taškus ( 74:33). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "Promatecha" iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 90:44 (22:8, 22:21, 30:4, 16:11)

12 atk. kam.

„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)Pirmoji įmonių lygoje „Promatecha“ komandos pergalė prieš „Tetas“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Lemora & Minaltra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)„Promatecha“ įveikė penkiese į rungtynes atvykusius „UB Solar“ (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:10 val.)