Vilmista vs KM Steel Service (64:72)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KM Steel Service“ susitvarkė su penkiese žaidusia „Vilmista“

2024 vasario 28 d., Trečiadienis, 20:50 val., peržiūros: 117

Vasario 28 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Vilmista“ (1-13) ir „KM Steel Service“ (7-7) ekipų.

Rungtynių pradžioje po M. Narbuto tritaškio „Vilmista“ pirmavo 13:9. Visgi, pirmo kėlinio pabaigoje „KM Steel Service“ pataikė du tolimus metimus ir pasibaigus kėliniui rezultatas buvo lygus 17:17.

Antrame kėlinyje svečiai pataikė dar keturis tritaškius, tačiau šeimininkus į priekį vedė J.Fiodorovičius, dėl ko „Vilmista“ ekipos penketukas laikėsi ir toliau rungtynėse. Įpusėjus susitikimui 30:33.

Trečiajame kėlinuke po šešių K. Jonušo taškų „KM Steel Service“ įgijo dviženklę persvarą 35:45. Vėliau tris tolimus metimus pataikė R.Kabašinskas, kas leido svečiams išlaikyti dviženklę persvarą ir po trijų kėlinių būti priekyje 47:57.

Lemiamame kėlinyje jau pasijautė penkiese žaidusių šeimininkų nuovargis, tačiau svečiai irgi žaidė atsipalaidavę, bet išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 64:72 (17:17, 13:16, 17:24, 17:15).

Vaidotas Sedleckas

„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Kauno energija“ ekipą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 20:23 val.)„KM Steel Service“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Remza“ ekipą (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:48 val.)Užtikrintai rungtynes kontroliavę „KM Steel Service“ susitvarkė su „UB Solar“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:59 val.)„KM Steel Service“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)„KM Steel Service“ pasiekė pergalę nepadoriu skirtumu (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 17:14 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Rimo & Patikima linija“  šiandien pasiekė pergalę prieš „Vilmistą“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:35 val.)